Suzuki DL 1000 V-Strom (2005)

Vlastník Dante74
Vloženo 14.12.2012
Aktualizováno 26.7.2016

Koupil jsem ji v srpnu tak jsme teprve ve zkušebním období. Je to rok 2005 najeto 32000 km.

Kawasaki KLV 1000: důvod neuveden
Aprilia ETV 1000 Caponord: důvod neuveden

První dojmy - Příjemě se na ni cestuje, spotřeba taky v pohodě někde okolo 5,5 - 6l.Nejvíc je nadšená manželka ze sedadla. Trochu mi vadí to cukání motoru v nižších otáčkách nebo při pomalé jízdě, ale s tím jsem počítal, tak to není žádné překvapení.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro cestovatele a pro všechny co si chtějí cestování užívat

Doplňky na motorce - Horní kufr, padáky

Hledal jsem něco na cestování a taky zase změnu. Tak volba padla cestovní endura.(Jo, mezi výběrem byla taky Ducati ST 3 2005 na který jsem se projel
a než jsem se rozhoupal tak byla pryč.). Měl jsem nějaké favority : Aprilii Caponord,
samozřejmě BMW GS 1150 , ale spíše jsem to směřoval k DL nebo KLV ale těch moc není a většinou jso mimo mou pěněženku.
Na cestování pohodlná motorka i pro spolujezdce , slušná spotřeba, výkon dostačující ,brzdy slušné.
Vadí mi cukání motoru, trochu na ni fouká na to jak má robusní předek a chvění předního kola ve vyšších rychlostech ( cca 170- 200 km.). Dělá to jen s kuframa, (asi vítr Máchale)

bandit.hk
bandit.hk napsal 28.01.13 v 15:56 10b.

Pěkná!! Za 10b

peterson100
peterson100 napsal 05.01.13 v 19:07 10b.

velmi dobrá volba,km hoď za hlavu já mám na svém stromu 51000km a šlape jako hodinky

N.I.C.K.
N.I.C.K. napsal 21.12.12 v 16:07 10b.

krasavec. přeji mnoho pohodlně najetých km bez nehod.

istonbike
istonbike napsal 15.12.12 v 14:35 10b.

Krásně rostlý velký STROM proti foukání doporučuji plexi s deflektorem od MRA Vario-touring máš to za 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

cebeer
cebeer napsal 14.12.12 v 16:43

Moc pěkné endurko. Hodně štěstí.