Jawa 350 Tramp (1998)

Vlastník tramp57
Vloženo 12.12.2012
Aktualizováno 14.7.2017

Tramp je v zachovalém, původním stavu, najeto 20 tis.km.Chybí olejové čerpadlo, navíc je namontován teploměr

První dojmy - Skvělé !!! Věděl jsem, že Trampík bude to-ono, co jsem sháněl. Ze začátku jsem musel opatrně, byl jak mladý hřebec. Rychle jsem jej skrotil - stačilo pár km jízdy jen tak bez přilby - ať jej slyším. Teď mám skvělého kamoše na výlety. Jupííí

Motorku bych doporučil pro - Jawu by si měl koupit jen ten, kdo ji má rád

Doplňky na motorce - Plánuji vyměnit stávající kufr za nový - zlomil jsem poslední klíček
/ zámek kufru jsem vymontoval a odnesl k zámečníkovi - za týden jsem měl 2 nové klíčky. Kufr jsem vyčistil,namastil - vypadá jak nový - ještě poslouží /.
Jako nové doplňky jenom měkší ručky ze Simsona a cyklocomputer

Trampíka jsem vždycky chtěl. Líbil se mi vzhledově - liší se od klasiky. Motor je ok, natahuje mi ruce. Je vyšší a zadní kyvka zlepšila jízdní vlastnosti. Vyhovuje mi i větší přední kolo. Cákání vody na nohy vyřešily nepromoky. Vyměním pružné směrovky za pevné - vadí mi jejich kmitání za jízdy. / výměna již probehla, opět za nové pružné,které nekmitají /.
Doplním chybějící olejové čerpadlo, ale další změny nechystám.
/ čerpadlo namontováno - funguje skvěle - doporučuji

Leden 2017 - Trampík je pořád v kondici - nebylo potřeba nic opravovat, jen jsem vyměnil destičky.

Červenec 2017 - Trampíka jsem svěřil do dobrých rukou pana Franty B. za Zlína. Už jsem jej nezvládal kvůli váze po špatně operované pravé noze a levému rameni po prac.úrazu. Nasednout zleva problém, na stojan natáhnout problém, stát na křižovatce na pravé noze problém...bude mi v garáži ten dominant chybět.
Proto půjde do světa i červená Kaťuša

Přes zimní období si budu hrát. Pořádně vyčistit, promazat, dotáhnout...kdo si hraje-nezlobí.

Olejové čerpadlo a spec.lanko plynu jsem sehnal - namontuji a jezdím dál.

speedwayHanzz
speedwayHanzz napsal 23.05.20 v 21:43 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 15.07.17 v 18:26

Co se dá dělat, zdraví máme jen jedno. Hlavně že se Trampovi dostane kvalitní péče.

ladyss
ladyss napsal 19.05.16 v 21:34 10b.

Moc pěkná , ať Ti slouží k radosti .

tramp57
tramp57 napsal 23.01.16 v 21:59

Děkuji všem za komentáře a přeji pohodovou jízdu.

Roman-JAWA
Roman-JAWA napsal 23.01.16 v 21:21 10b.

Super. Souhlasim, Tramp je na jezdeni asi nejpohodlnejsi. Taky ho mam, a je to mazel. Jezdim na nem moc rad.