Honda VT 1100 Shadow (1994)

Vlastník Ki-102
Vloženo 11.12.2012
Aktualizováno 14.3.2015

Supr stroj. Konecne se citim jako frajer a ne jen jako motorkar :)) dlouha bude zima, tak se bude upravovat dale..

První dojmy - Motorka má najeto 12 tis mil, je v origo stavu a je jako nová (4 kvalt) - výborný první dojem

Motorku bych doporučil pro - pro nás pro všechny co nehoníme triko (péro) na tom nejsilnějším a nejrychlejším co je na trhu :) a krom toho je to fakt klasika (málem spíš retro)

Doplňky na motorce - už přídavné světla a votočkoměr (pěkný s bílým ciferníkem a v chromu), budou vejfucky, a přibude nějaké udělátko na uložení bagáže... další uvidíme, mensi tacho, jine riditka. Novy lak.

Koupeno ve stavu - pobořená vidla (ohnuté trubky, urvaný čep řízení), křáplý přední ráfek a rozbité světlo. Všechny tyto díly výměna za nové (vidle nerovnám). Už se pracuje na dokonalém airbrushi apod... snad budu mít náladu průběžně aktualizovat foto z úprav. Jinak volba zásadní - spolehlivý krásný silný bike. Vzhledem k tomu, že už jsme s mojí přítelkyní sedlali všechny typy biků (krom skůtrů - bo na tom se sedí jak na hajzlmíse) tak tohle bylo poslední co ještě nemáme projeté.

1.2.2013
Ještě jsem se na ni ani neprojel a už jsem se zamiloval :)) už kašlu na sporty a naháče (ale naháče bych si klidně do garáže postavil ve verzi caferacer...). No a k tomu mi přítelkyně koupila minulý týden moji vlastní garáž... na světě je krásně! (s Shadow v garáži :))

4.11. 2013
Tak ji porad miluju. Po sezone bez poruch a chyb. Bomba stroj, to pohodove projizdeni nicim nenahradis.. tohle ten pocit pohody frajeriny a obcas obdivu ostatnich ti da jen chopper a je hustokrutoprisnyvozeh. Fakt.

Bo dneska je unor a se to blizi. Jako jaro. Pise se letapane 2014 a to je pravej cas trosku tu motku zase poskadlit a upravit. Apropos lidi, necuka Vám v tom pocasi v pravem zapesti? Je fakt hustopekne.. tak sem radsi sundal nadrz a neco na ni nacakal.. mrkninato... ale to ještě není vše... pockej si...

A kdo si pockal tak se dockal, je u nového majitele, papa Shadow, bylo mi s tebou nadherne...

BaluJarda
BaluJarda napsal 15.02.15 v 22:29 10b.

Moc hezká Shadowka a super airbrush ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

aDolin
aDolin napsal 03.09.14 v 20:55 10b.

babula
babula napsal 06.08.14 v 16:20 10b.

Moc pěkná.10b

Tom-K
Tom-K napsal 13.11.13 v 15:54 10b.

Krásně se ti to vyvíjí. Paráda. Ty z té Hondy nakonec uděláš fakt motorku.

Ki-102
Ki-102 napsal 06.11.13 v 21:34

díky všem pochvalám, můžete sledovat postupně průběh přestavby v galerce.. jinak uvítám komenty - ale smysluplné, ne blbou prudu. Jebat můžeš do svý holky. jinak ochutnávka toho co chystám, dva svetla nad sebou (jeden projektor xenon a jedna H4 bo policie má právo na svůj názor), uhledný v bullet stylu hodící k chopperu. uplně jiné tlumiče dozadu (tyto nic moc). jiný blatník, kulaté lízatko nad zadní zadek. ubrat hadiček kabelů a jiných zbytečností. budu pokračovat v airbrushi bo přes zimu je čas a vyzkouším nový nápad... snížíme předek a dám kónický černě komax řídítka. dodělám lak na kolech. taky nově nalakuji rám, bude bílý. vyhodím boční kastlíky a airbox. vyrobím nové sedlo a držáky sedla. bude to fuška , ale jo fakt se na tu práci těším. JInak jistě pochopíte že přes léto jsem mášu testoval :) nemá smysl ladit bike se špatným motorem nebo převodovkou a teď vím že toto je ta pravá motka pro stavbu.
PÁNOVÉ TOTO JE BOJ SE VŠEDNOSTÍ A VEŘEJNÁ VÝZVA KE CUSTOMIZACI SVÝHO BIKU!