Suzuki M 800 Intruder (2005)

Vlastník Shagrat
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 3.12.2012

Tajemství letošního léta

Vloženo: 09.12.2012, Uskutečněno: 24.11.2012, Zhlédnuto: 29x

Pojďte lidičky blíže, napněte své uši a začtěte se do následujících řádků. Budu Vám vyprávět příběh, který tu byl už tisíckrát, a jednou přichází právě teď, příběh o dalším zažehnutém srdci motorkářském.
To pravé léto na sebe nechalo dlouho čekat, nicméně trpělivost se vyplatila. Dne sedmého v měsíci srpnu se začala psát má jednostopá historie Vetřelce, den kdy jsem poprvé usedl do sedla své modré dračice - Suzuki Intruder M800.
První krátká vyjížďka na sebe nenechala dlouho čekat a byl jsem přizván do party dvou sličných pardubických renegátek od Harleye a Davidsona. Tu nejsličnější jsem si však vezl za svými zády, nicméně po pár kilometrech mně byla odebrána, prý "abych se toho tolik nebál!". Nakonec jsem se toho nebál až natolik, že jsem i přejel benzínku, kde jsme měli sraz :)
Další vyjižďka mě zavedla na dálnici, kde jsem si zkusil rychlost při střemhlavém letu.
Následovalo pár výletů, ze kterých vypíchnu dva.
Horko bylo k nesnesení, pivo rychle zteplalo, voda se vypařila, a proto jedinou možností zchlazení byl konstatní přísun chladivého proudícího vzduchu. Osedlal jsem svou dračici a políbil svou královnu a všichni tři jsme vyrazili ztečí na hrad Kunětická hora, jehož prostory nám nabídly toliko toužené chladné doteky.
Největším výletem letošní sezóny motorkařské byl bezpochyby výlet Plzeň - Bílá voda (Slezko), kde jsem poznal "báječné muže na létajících strojích" a tudíž i severské příbuzenstvo mé jižanské krásky. Pokud jsem měl dříve nějakou šanci stíhat dvě slečny na H-D, pak v tomto případě mé šance byly nulové a měřit se s dvěma litrovými supersporty bylo zhola nemožné. V šesti jsme vyrazili na okružní jízdu přes Javorník a Červené sedlo a zpátky.
Poslední krátkou, za to romantickou vyjížďkou ve dvou se zapadajícím sluncem a přírodou, která hrála všemi barvami podzimu, byla vyjížďka 24.11.
Po nádherných 3000 km jsem uložil svou dračici k zimnímu spánku a už se těším na první teplé doteky jarního sluníčka, které ji okamžitě probudí.