BMW K 1200 LT (2007)

Vlastník povel
Vloženo 2.12.2012
Aktualizováno 20.11.2013

BMW K1200LT, vyrobeno 1.6.2007, do provozu 12.11.2010, najeto 23400km, barva černá, chrompaket, xenon, vysoké plexi, velké stupačky spolujezdce, gelová sedla atd.

Motorka koupena od BMW Saronno Itálie - Zkušenosti s majiteli, kteří nabízejí svůj stroj inzercí v tomto případě nebyl ideální jak v ČR tak IT. Proto jsem se rozhodl hledat pouze v salonech BMW. Sice si to nechají zaplatit, ale vyplatilo se.

Honda GL1800 GoldWing: Honda dle mého názoru zaspala dobu. Například zvednou či snížit plexi pouze při zastavení a manuálně. Horší jízdní vlastnosti v zatáčkách, vysoká spotřeba.

První dojmy - Dojmy z první jízdy jsou nepopsatelné. Okamžitě po 10 km jsem věděl, že je to co dlouho hledám. Souhlasím s majiteli těchto strojů, když mi psali, že nic lepšího není. Gold Wing je beze sporu atraktivnější na pohled, ale stačilo mi pár km abych se jednoznačně rozhodl pro BMW.

Motorku bych doporučil pro - BMW K1200LT je určeno pro cestování.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, vyhřívané sedadla a opěrky, velké plexi, xenon, gelová sedla, chrompaket, velké stupačky spolujezdce, tempomat. Dokoupen držák pití.

Zatím jsem skoro nic nenajel neboť týden po koupi napadl sníh. Co jsem ale poznal jsou super brzdy. Motorka je krásně ovladatelná za jízdy. Super podvozek, pohodlný posezení, motor je obrovský dělník. Hydraulický stojan-bez komentáře, úložné prostory jsou dostačující, ochrana proti větru a dešti rovněž 100%. Posez spolujezdce - kombinace gelového sedla a velkých stupaček je rovněž 100%.

komínos
komínos napsal 01.04.13 v 14:04 10b.

Ahoj,super volba ,přesně jak psal Slávek(9666) motka tě nikdy nezklame,přeji mnoho štastných km a plnou nádrž ,jak jinak než za 10b

viace
viace napsal 05.12.12 v 23:43 10b.

Tiež som ju kúpil len nedávno takže som si moc nezajazdil,no na jar ...Palec hore kámo

enusim2
enusim2 napsal 05.12.12 v 11:43 10b.

to je poradna strojovna.to musi polikat kilometry jedna absen. tak at cesta pod kolama pluje bez problemu 10b

Bat_CB
Bat_CB napsal 03.12.12 v 08:51 10b.

Prima:)

holtík
holtík napsal 02.12.12 v 18:57 10b.

Krásný cestovatel. Přeji cestu kolem Evropy. Za Moto a vkus deset.