Yuki RS 125 (2008)

Vlastník martosd
Vloženo 29.11.2012
Aktualizováno 11.12.2016

Motorka ja spolehlivá má výborné jízdní vlastnosti a byla velice levná doporučuji lidem kteří hledají zábavu a nemají moc peněz.

Honda CBR 125R: důvod neuveden
Kymco Quannon 125: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly že to asi nebude žádný zázrak výkon není nijak velký a točivý moment taky nic moc ovšem jízdní vlastnosti mne velice překvapily.Koupil jsem ji za docela slušné peníze ale chce to nějaké investice ale žádná hrůza.

Motorku bych doporučil pro - Podle mého je moto vhodné pro začínající jezdce jako jsem já a díky nízké váze i pro ženy.

Doplňky na motorce - Do zadu jsem přidělal kufr jelikož se mi nechtělo sebou furt tahat helmu. Kvůli tomu že se mi v origo výfuku rozpadl katalyzátor tak jsem koupil laděný výfuk a udělal na něj i nové svody. Po té co jsem seřídil karburátor tak byla motorka na svůj výkon krásně svižná :)

tento stroj jsem si vybral kvůli nízké ceně a rozměrům jelikož mněřím 185 cm tak nepřipadala v ůvahu menší motorka už tak je to na hraně ovšem motocykl mne překvapil jízdními vlastnostmi a pohodlím ovšem má i několik vad přední brzda má hrozně dlouhý chod takže doporučuju vimněnit brzdovou pumpu.Motorka je ovšem velice svižná,poholdná a maximální rychlost 120 za hodinu na naše silnice plně dostačuje za ty prachy je to skvělý stroj.

pajapaja
pajapaja napsal 17.08.15 v 14:17 5b.

nick3
nick3 napsal 26.01.15 v 15:04

na tu rychlost změníš názor

robert-fiskandl
robert-fiskandl napsal 27.05.14 v 12:05

Fajn strojek.

Šharky.
Šharky. napsal 29.09.13 v 23:56

červená jí taky sluší tak at to jezdi a bez nehod ;)

callowsick
callowsick napsal 18.06.13 v 21:04 10b.

moc pěkná