Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2000)

Vlastník Biker-VFR
Vloženo 28.11.2012
Aktualizováno 10.1.2013

Pro mně určitě splněný sen. Do budoucna snad už, jen K8

Motorka koupena od Scootland Brno - Velmi dobré, zabývají se prodejem skůtrů, motorka přímo od majitele.

Kawasaki ZX-12R Ninja: Myslím, že Busa, je pro cestování lepší, ale to, je pouze můj názor.

První dojmy - Dojmy z první jízdy jsou nad veškeré očekávání, trošku mně zklamaly brzdy po přechodu z Blackbirda, je to velká změna. Ale vše nahrazuje neskutečný výkon, který jsem až do dneška nepoznal. Až najedeme nějaký ten tisíc, snad budu moci říct, že mi sedla do ruky a že jsem spokojený.

Motorku bych doporučil pro - Snad pro mě, nevím nemůžu ještě hodnotit

Doplňky na motorce - Pouze zásuvka, zatím.

Zatím mám najeto pouze pár km, jsem rád, že dnes bylo počasí aspoň na zkušební jízdu. Doufám, že volba byla správná a přesto, že se jedná o ročník 2000 jěště nějký rok poslouží. Majitel mi doporučil pouze výměnu rozvodáku, jinak vše odpovídá stavu km. Je to dovoz z Itálie na tachometru 53 000 km. Měl jsem dole i plasty a motorka vypadá opravdu slušně. Vše, je originál a na to jsem se taky při výběru zaměřil. Počkám na jaro a pomalu začnu se zbíráním zkušeností a pak se pokusím napsat víc.
Tímto bych chtěl poděkovat hlavně Durexovi za užitečné rady. nick-http://www.motorkari.cz/profil/?uid=20178

rybíz5
rybíz5 napsal 19.10.13 v 19:31

Tak tohle už je pořádnej stroj Pěknej kousek

kamil001
kamil001 napsal 27.05.13 v 11:41 10b.

Krásný sen si měl, já ho stále ještě mám, Gratuluji.

sokol1300
sokol1300 napsal 04.05.13 v 00:22 10b.

Mas zachovalou Busu...pěkně v originál stavu to ji sluší. Jake je to racingové plexi. Já mám originál a přemýšlím na něčím podobným.

DusanHaya
DusanHaya napsal 04.02.13 v 14:10 10b.

ke K8 stejně dospěješ,jako já
tak hbitě,ale opatrně

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 10.01.13 v 18:25 10b.

To je teda slušnej drobeček! 10 bodů musí stačit. Hodně štěstí a najetých km.