BMW F 800 R (2012)

Vlastník stenlej
Vloženo 27.11.2012
Aktualizováno 19.8.2014

F800R je lehounká, obratná a má vynikající podvozek. I po třech hodinách nebolí zadek a je celkově pohodlná - ergonomie je super. Řekl bych, že ve své třídě je to nejpodceňovanější mašina (podle toho jak málo jich jezdí). V základu má tlumič řízení!

Motorka koupena od nová - Invelt v Praze je super. Moje druhá od nich a zase spokojenost s přístupem, nabídkou...

První dojmy - První dojmy po přechodu z K1200R - malá a slabá :-))) no jo no. Tohle přešlo na třetím svezení, kdy jsem ji vzal na okresky pro který je jak dělaná. O 20 kg míň než japonci, vyladěný podvozek (i když bez USD vydlice!) krásně se s ní hraje.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych tomu, kdo jezdí nejčastěji tak na dvě hodinky až půl den po okreskách nebo do blízkých kopců. Okresky, okresky, okresky, ale klidně i celý den v sedle, pohodlí je fakt nečekané. Velmi dobrá i jako první mašina s postupným využiváním jejího potenciálu, nebo jako druhá do rodiny.

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, Remus Hexacon, boční kufry original BMW (skvělé)

Po blbý zkušenosti jsem chtěl něco "pomalejšího", co nebude pořád chtít tolik rychlosti jako káčko. Přijít podruhý o papíry se mi nechce. Koukal jsem na dvouvály a po zvažování různých variant jsem v Inveltu uviděl tuhle oranžovou nahotinu a byla moje. Co se mi na ní líbilo moc tak to, že i když je to "jen" 800ka tak není malá - je dělaná na evropský chlapy.
Pokud si ještě někdy koupím káčko (nebo GSo, nebo...), tak tuhke si nechám jako druhou, nebo pro přítelkyni. Je to poctivá motorka a je to na ní všude vidět. Hlavně je na ní fakt radost jet, což by od ní, když se na ní hlavně zepředu koukne, nikdo nečekal. Možná tenhle paradox z ní dělá to, co je.
Nejlíp se cítí na okreskách, ale koupil jsem na ni kufry (originály a jsou super!) a tak ji vezmu i někam dál (ale mimo dálnice, protože dálnice tak do 140 km/h, pak je to kvůli větru dřina a netěší to). Do města taky ideál, hlavně kvůli nízké hmotnosti.
Hlavně kupte jiný výfuk, já dal Remus Hexacon a najednou je to jak má být.

Axllugi
Axllugi napsal 23.07.14 v 21:57 10b.

FrogySkoky
FrogySkoky napsal 10.07.14 v 21:38 10b.

kotouc.
kotouc. napsal 10.04.14 v 22:07 10b.

Super

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.12.13 v 16:50 10b.

Pěkný barvy

african.
african. napsal 28.07.13 v 12:24

Mám tu samou a fakt super hračka. Pěkná barva.