Rieju RS2 125 (2007)

Vlastník rroobbiinn199
Vloženo 27.11.2012
Aktualizováno 6.5.2013

Dobrá motorka na naučení,dobrý výkon na 125ccm,slušné brzdy,jízdní vlastnosti.

Motorka koupena od Ethi

První dojmy - Tak první dojmy byly dost uctihodné,do té doby jsem jezdil jen na slabších motorkách(Jawa,Simson),takže výkon mi nechyběl,v zatáčkách seděla pěkně,takže myslím,že první jízda se mi dost líbila a určitě bych litoval kdybych ji nekoupil.

Motorku bych doporučil pro - Tak asi bych to doporučil všem začínajícím jezdcům,myslím že by byli spokojeni.

Motorku jsem koupil při najetých 27 500km,asi před dvěmi měsíci(14.10),bylo ještě dost dobré počasí,tak jsme jednoho dne(25.10) jeli do Bratislavy(200km) byla to taká projížďka na seznámení s motorkou a taky poslední větší projížďka před zimou.Asi za dva měsíce jsem nalétal 2 500km. S motorkou zatím ještě nebyl žádný problém a snad ani nějakou dobu nebude.Jinak bych chtěl ještě popsat také ty základní věcí.Motorka Rieju je dost neznámá,pochodí ze španělska a je na ní motor yamaha,takže kvalita tam určitě je.Plus téhle motorky je určitě dobrá ovladatelost a především spotřeba,pohybuje se okolo 2,5-3,0 litry,maximální rychlost je něco okolo 120km/h.Větší nevýhodou je úložný prostor,který jsem ještě teda žádný nenašel :D. Motorka pěkně drží na cestě,především v zatáčkách,je osazená dost širokými pneu,nemám problém jí víc klopit a bát se že podjede.Jízda se spolujezdcem mi nějak nevadí,ale ze 125ccm jet ve dvou,tak je to trochu zdechlejší. Jinak teda nevím jak pokračovat,jsem z motorkou spokojen a už se těším jak ji po zimě zas vytáhnu a najezdím x km.