renocar_unor

KTM LC4 Adventure (2003)

Vlastník Jirka77
Vloženo 24.11.2012
Aktualizováno 24.11.2012

Splněný sen. Dovezená v roce 2006 z DE skoro jako nová. Dneska už tak bohužel nevypadá

Motorka koupena od dovoz

První dojmy - Po suzuki DR 650 R to je úplně něco jiného. Podovzek, výška, posez, výhled přes kokpit. Akorát na ty zvuky z motoru jsem si nezvyknul do dneška. Hned jsme si padli do ruky.

640 ADV jsem chtěl už dlouho. Model 2003 byl poslední který jsem chtěl. A v podstatě jediný. Chtěl jsem hydraulickou spojku, 12V zásuvku, jeden kotouč v předním kole. To splňoval právě modelový rok 2003. Později jsem vytunil o koncovku výfuku Leo Vince X3. Motorka tím dostala lepší průběh motoru od spodních otáček. Následovali doplňky na nějaké to cestování (hliníkové kufry,tankvak, loďák, textilní brašny, vyšší kokpit z modelů 2000 atd.) Poslední větší úpravou byla výměna karburátoru za KEIHIN FCR 41 MX, čímž se přidalo pár koníků navíc.
Co se závad týče, měl jsem jednu a to přidřené ložisko na vahadle.
Celkem jsem s ADV zatím najel cca 34 000 km po ČR, SK, HU, UA, RO, ALB a vždycky mě bez problémů dovezl domů.
Nejvíc mu sedí šotolinové cesty.Naopak dálnice využívané k rychlejšímu přesunu jsou utrpením. Ale to asi pro každou motorku.

Libortri
Libortri napsal 20.03.14 v 08:01

Krásnej stroj! Ať slouží

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 23.01.13 v 20:45 10b.

super stroj i fotky!

poli651
poli651 napsal 03.12.12 v 19:58 10b.

Supe stroj na cesty které využíváš Moc pěkná KTM

istonbike
istonbike napsal 24.11.12 v 14:24 10b.

jo a ještě tu 10

istonbike
istonbike napsal 24.11.12 v 14:23

Nádherná Kačena to dobrodružství z ní přímo sálá dávám 10b s přáním super off i onn-road kilometrů v sedle i stupačkách