Peugeot Satelis 125 K (2006)

Vlastník jaroslav73
Vloženo 23.11.2012
Aktualizováno 18.5.2013

Můj třetí skutr ve znaku lva

První dojmy - První jízda paráda je znát že je tam compressor.Je svůdný, je dynamický, je elegantní. Lehce si získá váš respekt a snadno vám zlomí srdce. Jakmile na něj nasednete, na chvíli přestanete vnímat realitu.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny milovníky elegance, rychlé jízdy a komfortu.

Doplňky na motorce - Kufr,výfuk

Uložný prostor tak akorát vejde se jenom jedna přilba na úkor kompresoru používa se vzduchový filtr z Peugeotu 206. Skútr je vybaven kompresorem adisponuje výkonem 15 nebo 20 HP.Výkon tohoto skútru je srovnatelný s 250ccm . Tento motor je výjimečný svou pružností a schopností dosáhnout během krátké chvíle rychlosti až 140 km/h.

Jurda74
Jurda74 napsal 27.03.19 v 18:03 10b.

Hezkej stroj

Milanekcz
Milanekcz napsal 23.02.19 v 09:16 7b.

Koupil jsem letos taky ...ale bez comprese ,jěště jsem na něm letos nejel , ale už se těším...Mám Kentoyu C5 125...

Steve07
Steve07 napsal 02.03.13 v 21:39 10b.

Kdysi jsem po kopresoru taky koukal,ale osud to chtěl jinak a tak mám ženskou Barva je hezká a jízda musí být taky supr,krasavec

Travexr
Travexr napsal 27.02.13 v 14:28 10b.

Krasnej WhiteSat. Kompresor je slozitejsi orloj, ale pro milovniky techniky proc ne... kdybys potreboval mam doma diagnostiku. At ti verne a spolehlive slouzi a nesnaz se utavit jezdenim furt plnej, nema to rad

amaize
amaize napsal 27.01.13 v 10:26 10b.

pěkný satelis , taky jsem mezi jinými po něm koukal , ale roizhodnutí padlo na Yamahu X-Maxe , přeji hodně slunečných km , a přidej pár fotek a nějaký ten pokec navíc , uvítal bych i foto toho výfuku co jsi tam dal