Vespa 50 (1999)

Vlastník Krfa
Vloženo 16.2.2006
Aktualizováno 8.12.2015

Stylová retro krasavice..není ji co vytknout.

První dojmy - ..drncá to.. ..nejede to.. ale pořad lepší než jít pěšky :D

Motorku bych doporučil pro - pro každého komu se nechce chodit pešky..

Cesty: jen nejbližší okolí, při max. papírové rychlosti 50km/h je sto kilaků celodenní výlet:o) ale da se to "rozpalit" :o) až k 80km/h

Další info: .. jako posunovadlo na kratké vzdálenosti(koupaliště, akce..), hrkadlo po měste nebo jako "nakupní košíček" je to skvělá mašinka...moc ji nevyužívám..ale není důvod, aby šla z domu.

napsal 29.11.07 v 12:18

Ahoj, jsem clenem Vespa Clubu www.vespa.cz jestli mi das mailovou adresu budeme ti posilat nase zpravy, pozvanky na srazy, info, atd. Dekuji Aki

napsal 29.05.06 v 22:19

hej tyjo tyblaho...... takouvou jsem videl na netu za 4000 ale bez papiru. za tu tvou bych dal zivot ....... i viiiiiiiic

smazany22011
smazany22011 napsal 14.03.06 v 15:35

aHO KAMARÁDE!<br />
Tuhle barvu jsem viděl v Belgii a dostala mě!!!! Už se těším až ji uvidím na srazuuu. Já mám blankytně modrou ( ta taky nevypadá špatně ) ale tvoje barva je nejlepšíííí. Tak ahoi <br />
Qbick <br />
Jo a tý zamilovaný kočičky si važ!!!

napsal 28.02.06 v 21:43

tak já ti teda pisnu jsem z toho děsně nervozní...víš ten skůtřík se mi mocka líbí...chtěla bych na něm sedět...))))))

Krfa
Krfa napsal 28.02.06 v 21:13

jo klidne pis! Klidne te i povozim, ale dost podstatna vec je ani ne tak kraj ani okres ale cast okresu..ona totiz Vespicka neni zadny rychlik.