Yamaha YZ 250 (1999)

Vlastník Brok13
Vloženo 18.11.2012
Aktualizováno 17.1.2013

Chtěl jsem jezdit i přes zimu - koupil jsem si crossku:) Druhý přírustek do aktuální garáže - celkově 4ta motorka tento rok.

První dojmy - První dojmy - je to opravdu pro silné nátury. Je to opravdu úplně něco jiného. Opravdu musím potvrdit, že do začátku 250ka bohatě stačí až nad hlavu.

Koupeno 16.11.2012.

Rozhodl jsem se, že si bud psát přehled ježdění abych měl i pro sebe představu kolik jsem přesně najezdil.

Zatím naježdenou cca. 80Km - Cca. první 2Mth.

Zatím první den - jakmile toho více odjezdím tak přidám celkové postřehy. Přidám fota a celkovou recenzi.

22.12.2012 - 1,5Mth (Celkově 3,5Mth)
Po výměně kompletně celé spojkové sady, převodovkového oleje a zadních brzdových destiček jsem si zase našel čas motorku projet. Tentokrát to bylo opravdu pohodové projetí po okolních polích a lesích.

24.12.2102 - 1,5Mth (Celkově 5Mth)
Dneska taková vánoční projížďka v šileném bahnu - klouzalo to docela pěkně:) Každopádně už teťka vím, že motorku budu prodávat a poohlídnu se po 4T. 2T je na mě až moc surový - taky budu asi vyhlížet motorku s kouzelným tlačítkem:)

25.12.2012 - 0,5Mth (Celkově 5,5Mth)
Dneska se mi povedlo strhnout zavity na radici pacce, takze slo blbe radit a moc jsem nenajezdil.

26.12.2012 - 1 Mth (Celkove 6,6 Mth)
Poprve jsem si zazil jezdeni v absolutnim bahne - masakr

27.12.2012 - 1 Mth (Celkove 7,5 Mth)
Dostavam se do stavu kdy uz o 4T moc neuvazuju ale dalsi motorku budu vyhlizet urcite 2T:)

Motorku jsem prodal 13.01.2013