Yamaha XV 1700 Warrior (2003)

Vlastník l.k.bull
Vloženo 13.11.2012
Aktualizováno 10.5.2016

Hodně dlouho jsem okolo toho stroje chodil.. A dost dlouho ve mě budil respekt. Ne, že bych ho teď ztratil.

První dojmy - Nu, můžete přečíst 1000 recenzí na tento typ motorky... Ale nic jí nevystihne tak, jako když jí projedete. První kilometr a vůbec první 3 zatáčky jsem se s ní pral (moje chyba), snažil jsem se ji přetahovat, ale to bylo taky tím, že jsem jezdil na jiném typu. Ono sednout z litrového naháče na power cruiser je mazec.

Motorku bych doporučil pro - každymu kdo se nebojí velkého obsahu...a nemá v hlavě uplně (jak se to říká lidově)..prostě nasráno??!!

Doplňky na motorce - prodloužené předstupačky.řidítka vyfuk,doplnkové z.světlo.čery polomat.černé krty vyfuku VH

HA... Co napsat? Mašina pro velký kluky, přijdete si na ní tak nejak zláštně, plnohodnotně) Ukrutnej krouťák. Někdo řekne: "Vždyt je to dlouhý jak tramvaj!" Těžký?! Velký?! Jooo na pohled tak vypadá a pro většinu lidí i je, do tý doby, než jí nastartujete a rozjedete. Okamžitě zapomenete na všechny ty blbosti a vychutnáváte si pocity. Každý pohyb plynem, průjezd zatáčkou, nic na tom není problém. Až se občas nechám unést a jdu až na stupačky, guma sjetá na 3mm od hrany se zdá na takovej stroj jako bláznovství. Ne, ne, ne, jde to do zatáček uplně sama a drží tam jak přilepená. Prostě pořád mě ta mašina naplňuje. Všichni známe ty kecy, jééé traktor)) Jo, frajeři, tak na tady ten traktor bych si moc nedovoloval. Jede, krásně se ovládá, cestuje se na ní pohodlně, brzdy z R1 taky brzdí, spotřeba užasná... Co víc si přát? ) Takže hodně najetých km a uvědomte si, že je uplně jedno na čem jezdíte, hlavně že jezdíte

Johnny-five
Johnny-five napsal 31.05.16 v 15:43 10b.

Super stroj nadhera, at slouzi a hodne km v poho

WVigo
WVigo napsal 11.05.16 v 12:23 10b.

Krasavec

Pepino78
Pepino78 napsal 08.05.14 v 08:36

Drsná mašina pro drsný chlapi 10b

JetFly
JetFly napsal 29.03.14 v 19:09 10b.

Hezký

Ramirez88
Ramirez88 napsal 13.12.12 v 00:21 10b.

Luxuska, má jasných 10.