Yamaha YZ 125 (2005)

Vlastník biiagi
Vloženo 10.11.2012
Aktualizováno 5.1.2014

Malá drobná lehká potvora která nezná kopce a dokáže s váma pěkně zametat

KTM 125 SX: Žádná co by se mi líbila se nenaskytla
Suzuki RM 125: Nedoporučení od více lidí kvůli převodovce
Honda CR 125: Žádná co by se mi líbila se nenaskytla

První dojmy - Tak nikdy jsem si nemyslel že když přesedlám z 750ccm na ostrou 125ccm že to semnou bude taky zametat když to jde nad přívěru ale myslím že už jí mám drobek v ruce a na pole a louky bych bral i 250ccm ale na tu trať myslím že bohatě stačí jinak co k tomu Dodat Yamaha Yz 125ccm už jí nějakej ten pátek mám a už se mi podařila zlomit objímka na spojce a zadní blatník jinak no problem. Ale na léto to stejnak vydím zase na nějakou zalehavačku ještě uvidím

Doplňky na motorce - Laďák Domaracing´, Potah sedadla , odvzdušňovací veltylky na tlumičích , dvouplášťové řidítka

Yamahu Yz jsem si vybral kvůli doporučení kamarádu a jezdců co na kroskách jezdí a mají s tím zkušenosti protože když jsem vlastnil Suzuki chtěl jsem se držet v její stopě. Ta mi ale nebyla doporučena kvuli převodům a přívěře do nějákého roku na novou jsem neměl , Tak jsem se díval hlavně po Hondách i když můj názor na Hondy je takovej že dělá i sekačky tak jsem jí nechtěl nemyslím tím že je to špatná značka ale odjakživa jsem k ní nijak nepřirostl. Honda ve 125ccm nebyla moc navíběr v té době když jsem vybíral takže jsem se díval ještě po KTM a Yamahách nakonec jsem si zajel pro Yamahu kterou prodejce prodával i pár desítek Km od města takže to vše myslím pěkně vyšlo. Motorku jsem koupil myslím v pěkném a zachovalém stavu. Dostal jsem k tomu všechny díly co natom byli měněný atd a nemám si naco stěžovat. Pár vecí se bude muset natom udělat přece jen tyhle motorky nejsou uplně bezudržové. No a jak jsem psal nahoře zatím si pořád za tím stojím a na jaro nebo na léto se stejnak nejspíše vratím k supersportu. Chtěl bych zase Suzuki 750-1000ccm rok od 2001-2004 myslím, jak já říkám Trojúhelníček do kterého má tvar přední světlo

strejda_Jenda
strejda_Jenda napsal 13.11.12 v 22:43 10b.

Brejle nenaleštěný bahno umytý dolů... a důsledkem toho lámeš páčky jak mrkev

dzah
dzah napsal 10.11.12 v 11:52 10b.

10 bludišťáků a přeji hodně zábavy