renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník APALUCHA
Vloženo 9.11.2012
Aktualizováno 12.6.2019

Vloženo: 12.06.2019, Uskutečněno: 27.05.2019, Stav tachometru: 44500 km, Zhlédnuto: 29x

Přišel čas Č. Musím jít o dům dál. Zůstala mě doma nevyužitá motorka a je to opravdu dobrý bike na to aby někomu stál v garáži. Tato motorka musí stále jezdit a nejlépe cestovat.

Přesto musím uznat, že to je dobrý bike. Má svý mouchy, ale ty vždycky byli naprosto malicherné oproti tomu co motorka člověku dala.

Najeli jsme spolu necelých 45 tisíc kilometrů napříč Evropou. Projeli jsme spolu Francii, Rakousko, Itálii, Albánii, Řecko, Makedonii, Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko, Polsko, Litvu, Estonsko, Lotyšsko, Finsko a Rusko.

Celkem 17 zemí mimo Českou Republiku. Prostě supr motorka na supr chvíle.
Já moc děkuji mému bývalému Stromkovi, že se mnou strávila všechny ty chvíle

Sbohem můj příteli

• Oprava zadního kola a výměna pneu

Není to vyloženě oprava, spíš kosmetická obnova. Při výměně pneumatiky v Bosně, jsem bohužel narazil na servisáka, který to jaksi neuměl. Výsledkem byl poškrábaný disk. Moc jsem to neřešil, jelikož byla to výměna v ceně

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.02.2019
    Uskutečněno: 15.05.2018
  • USB zásuvka

Několikátá expedice za námi a my musíme nabíjet. Jelikož rádi na cestách natáčíme a to si žádá několik baterek a nabíjení i během dne, tak jsme si chtěli rozšířit možnost o nabíjení jak z 12V zásuvky, tak z USB zásuvky d

Vloženo: 10.02.2019
    Uskutečněno: 20.10.2017
  • Korutany 2017

Podařilo se mě urvat pár dní a doma jsem je trávit nechtěl jižní Rakousko byl cíl. Cesta vedla přes Německo, kde jsem navštívil Orlí hnízdo a poté rovnou na Grossglockner a na vodopád v Krimmlu. Tam mě zastihl už sníh, t

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.02.2019