Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník APALUCHA
Vloženo 9.11.2012
Aktualizováno 12.6.2019

Oprava zadního kola a výměna pneu

Vloženo: 11.02.2019, Uskutečněno: 15.05.2018, Stav tachometru: 45000 km, Zhlédnuto: 43x

Není to vyloženě oprava, spíš kosmetická obnova. Při výměně pneumatiky v Bosně, jsem bohužel narazil na servisáka, který to jaksi neuměl. Výsledkem byl poškrábaný disk. Moc jsem to neřešil, jelikož byla to výměna v ceně nové gumy s kompletní dodávkou do 12 hodin.
Po příjezdu domů jsem to trochu řešil, ale spíš jsem prostě jezdil a vyprdnul se na to. Poté mě to čas neumožnil a tak trochu má lenost. Nakonec jsem starou gumu sjel a byl čas na výměnu, takže jsem gumu shodil vše jsem vyčistil, promazal. Poškrábané místa jsem řádně zbrousil připravil a znova přestříkal černou. Je to zadní guma, která dostane pořádně zabrat, tak jsem si dal nějak záležet.
Poté jsem jí obul do nové Metzeler Tourance a musím říct, že to vypadá opravdu dobře.
Věřím, že to jde udělat lépe, ale chtěl jsem to rychle sfouknout

• Rozloučení

Přišel čas Č. Musím jít o dům dál. Zůstala mě doma nevyužitá motorka a je to opravdu dobrý bike na to aby někomu stál v garáži. Tato motorka musí stále jezdit a nejlépe cestovat. https://img.motofotky.cz/upload/images/

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.06.2019
    Uskutečněno: 27.05.2019
  • USB zásuvka

Několikátá expedice za námi a my musíme nabíjet. Jelikož rádi na cestách natáčíme a to si žádá několik baterek a nabíjení i během dne, tak jsme si chtěli rozšířit možnost o nabíjení jak z 12V zásuvky, tak z USB zásuvky d

Vloženo: 10.02.2019
    Uskutečněno: 20.10.2017
  • Korutany 2017

Podařilo se mě urvat pár dní a doma jsem je trávit nechtěl jižní Rakousko byl cíl. Cesta vedla přes Německo, kde jsem navštívil Orlí hnízdo a poté rovnou na Grossglockner a na vodopád v Krimmlu. Tam mě zastihl už sníh, t

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.02.2019