Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník APALUCHA
Vloženo 9.11.2012
Aktualizováno 30.11.2017

Vloženo: 10.02.2019, Uskutečněno: 20.10.2017, Stav tachometru: 43500 km, Zhlédnuto: 147x

Několikátá expedice za námi a my musíme nabíjet. Jelikož rádi na cestách natáčíme a to si žádá několik baterek a nabíjení i během dne, tak jsme si chtěli rozšířit možnost o nabíjení jak z 12V zásuvky, tak z USB zásuvky dodávající 2A.
První jsme chtěli si to umístit. Proběhlo jednovečerní měření a zkoušení, kde nejlepší bude umístit USB zásuvku. Zvolili jsme tedy symetrické umístění na plastu, který drží displej.
Rychlé vrtání díry a zapuštění zásuvky. Probíhá kontrola usazení a také kontrola kabeláže. Zda něco vadí či něco dře. Všechno je v pohodě a můžeme začít řešit jak se zásuvka zapojí. Nakonec volíme nejjednodušší řešení, že jí zapojíme na 12V zásuvku. Jde to jednoduše a rychle. Nakonec je vše zapojeno zpátky a nainstalováno do motorky. A je to

• Oprava zadního kola a výměna pneu

Není to vyloženě oprava, spíš kosmetická obnova. Při výměně pneumatiky v Bosně, jsem bohužel narazil na servisáka, který to jaksi neuměl. Výsledkem byl poškrábaný disk. Moc jsem to neřešil, jelikož by

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.02.2019
    Uskutečněno: 15.05.2018
  • Korutany 2017

Podařilo se mě urvat pár dní a doma jsem je trávit nechtěl jižní Rakousko byl cíl. Cesta vedla přes Německo, kde jsem navštívil Orlí hnízdo a poté rovnou na Grossglockner a na vodopád v Krimmlu. Tam m

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.02.2019
    Uskutečněno: 10.09.2017
    Komentářů: 2
  • Rumunsko 2017

V Rumunsku jsme byli již dříve, ale na motorce je to něco jiného. Menší výlet po krásách Rumunských hor a trocha toho pobřeží. 31 dní na cestě a 9000 kilometrů v sedle přes úchvatné rumunské silnice.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.02.2019