Motoscoot New Pionýr (2007)

Vlastník vrko
Vloženo 5.11.2012
Aktualizováno 11.11.2014

Limitovana edice pro sazku v počtu 50-ti kusu

První dojmy - Prvni dojmy jsou dobre i špatné.Kvalita zpracovani plastu je bidná ale s tim sem i počital než sem tento stroj koupil.Motor jde jak hodinky ale až na ten neutral...Ale jako celej je to pěkně vymyšleny a sem rad že ho mám

Doplňky na motorce - •Top case – kappa 26, uzamykatelný, odnímatelný
•Aktivní stavitelné stereo reproduktory genius, sam. el. zdroj
•teac MP 222, 512 MB – přehrávač MP3 + radiopřijímač + diktafon, samostatný el. zdroj
•GPS navigace garmin, odnímatelná – eTrex Venture s barevným mapovým podkladem, mapou ČR s adresami + mapou Evropy, samostatný el. zdroj a vestavěná anténa, satelitní výškoměr, kompas, rychloměr
•Rukojeti progrip v barvě stroje – design USA
•Plexištít MRA
•Brýle google - vzor 2150

New pionyr ze serie k vyroči sazky se mi tak zalibil jako retro klasicke jawy 555 natolik že jsem si ho koupil.Nejvic mě dostala asi reklama s Liškou Jel jsem pro něj skoro celou republiku. Jedna se o kompletni stroj se všemi doplnky co tato edice měla mit a za to sem velmi rad

Dnes jsem chtěl rano vyrazit na evidenčni kontrolu ale stravil sem hodinu hledanim přičiny proč to nestartuje a zjistil sem že byl uplně zlomenej kabel k svičce

a potom byl zas uchlastanej ale rozchodil sem to a mam to komplet přihlašeny

Ten neutral mi vadi čim dal vic nema někdo řešeni opravy??
12.11.2012-koupen kohoutek a prozmenu z něj při pusteni teče benzin venkem okolo to je jako SILA !! puvodni zas protekal ve vypnutem stavu holt čina umi...
Video s Liškou kvuli ktere to vše u mě vypuklo

vrko
vrko napsal 14.02.16 v 18:46

To máš pravdu pekelnej stroj na kterej jen koukneš a ztrací šroubky

hrnous
hrnous napsal 10.02.16 v 20:57 10b.

Dobrá bejkárna!

Wixik
Wixik napsal 09.11.12 v 15:07 9b.

Lubos92
Lubos92 napsal 06.11.12 v 11:42

Pěknej dravec .

Milan1963
Milan1963 napsal 06.11.12 v 10:11 10b.

Vypadá hezky, at' taky tak jezdí! 10 bodů.