renocar_unor

Vlastník Srsan
Vloženo 5.11.2012
Aktualizováno 10.2.2020

japita - X = Japonská Italka

Motorka koupena od dovoz z Itálie - Motorku jsem koupil od soukromého prodejce. Obchod proběhl bez komplikací. Peníze poslány na účet, odhlášení a přepis do ČR jsme provedli spolu v den prodeje. Jediná skvrnka na obchodu se projevila při přepisu, když úřednice nenašla v registru EU kód pro Českou Republiku! Mají nás pořád vedené jako ČESKOSLOVENSKO!

První dojmy - Vrátil jsem se po třech letech s GoldWingem zpátky k Yamaze. Honda mi jednoduše nesedla, veškeré pohodlí je vynulováno obrovskou hmotností a neohrabaností. FJR je cestovní raketa.

Motorku bych doporučil pro - Je to Japonec, takže lze doporučit všem, kdo chtějí jen jezdit.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, nadstandartní nosič na kufru, melodické fanfáry,navigace.

Jenom bych se opakoval...Spíš bych napsal proč jsem se rozhodl koupit tento stroj v Itálii. Je to prosté - mašina mě vyšla o 50tis. Kč levněji než kdybych jí kupoval doma, přesto, že jsem cestu do It. podnikl dvakrát. Poprvé pouze stroj omrknout a přesvědčit se o poctivosti prodejce a podruhé pro vlastní nákup. Toto se mi v Čechách nikdy nestalo, vždycky bylo nějaké ale...nejčastěji stočené kilometry, nejasný původ, zamaskovaný a tvrdě zatloukaný pád, neskutečně nadsazená cena s cílem oškubat kupujícího za každou cenu.

cema
cema napsal 12.06.19 v 10:14

Ahoj. Můžeš mi poslat foto nebo odkaz na foto, jak a kde máš upevněny fanfáry? Na původním místě klaksonu moc místa není.

pupajsnik
pupajsnik napsal 31.05.17 v 20:22

pupajsnik
pupajsnik napsal 30.05.17 v 12:22

Nádherně napsáno, nádherná motorka

Bikovec
Bikovec napsal 05.12.15 v 17:19 10b.

přeji hodně krásných velkých cest s partou bezva lidí, které jsem viděl na Tvém videu z Albánie

Rozzi75
Rozzi75 napsal 01.06.14 v 15:44 10b.

Pěkná italka parádní cesťák