Yamaha PW 80 (1999)

Vlastník seikos
Vloženo 3.11.2012
Aktualizováno 25.11.2014

Drnčedlo pro svou malou dcerku. Barva je prý zcela v pořádku a vše ostatní je vedlejší.

První dojmy - Takže plná spokojenost. Startuje na první našlápnutí, všechno na tom funguje, dobře brzdí a je na tom fakt zábava.

Nevím jaký je to rok. Ony ty motorky vypadají už 20 let pořád stejně. I technika je pořád stejná. Takže je to vedlejší. Najeto nula nula nic. Po zkušenosti s čínskou mrdkou, kde se vždy 1 hodina jezdila a 2 hodiny opravovalo, by tohle byla zcela bezúdržbová mašina. Bezproblémový oilmaster, snadné starty.
Po roce ježdění jsem ji otevřel na plných 7kW (výfuková restrikce hnad na začátku svodu) a zvednul zadní tlumič do vysoké polohy. Takže se změnil úhel vidlí a byla v zatáčkách najednou o dost agresivnější a ovladatelná. Tlumič byl zvednut prostřednictvím patentovaného kusu železa X-tender, jehož technický výkres jsem našel na americkém patentovém úřadě Takže to nestálo 60 USD+poštovné, ale 150 korun.
Pro případné zájemce o zvýšení přikládám výkres. Je nutné si ho přepočítat z palců. Jediným zádrhelem byl vniřtní závit M9 a vnější M9- je potřeba si sehnat nestandardní očko a závitník.

Davcoun
Davcoun napsal 05.02.18 v 12:25 10b.

Normik
Normik napsal 06.05.17 v 19:03 10b.

Luxusní polepy

Piwell
Piwell napsal 20.12.14 v 12:37

Na jaře jsem taky narazil na závit M9. Bylo to na vodícím čepu brzdovýho třenu na jedničkový oktávce, což mě překvapilo ...

Suplicek
Suplicek napsal 08.12.14 v 22:36

Tak před týdnem jsem to přivezl domů, klukovi je sedm a dostane jí pod stromeček
Zdá se mi že motor netočí na max, může to být omezovačem ve výfuku??

SPIJKER
SPIJKER napsal 10.09.13 v 00:02 10b.

vida.. tohle je pekna inspirace.. pristi rok nebo za dva zvazim..