renocar_unor

Kawasaki ZX-6R Ninja (2002)

Vlastník dareckov
Vloženo 31.10.2012
Aktualizováno 21.2.2014

Byla to dobrá motorka a docela pěkná

První dojmy - Hodně posun v před. Přechod ze 40kw cestáku na sporta. Uvidíme.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce asi moc ne. Asi by se trápili. Ale tak znám lidi co poprvé sedli na litra a jezdit umí.

Doplňky na motorce - miniblinkry, ladák.

Nevím proč, ale chtěl jsem litra. Na nic jiného jsem nekoukal, ale teď můžu říct že to byla má mladická nezkušenost a hloupost. Jsem rád, jak osud zamíchal kartami a dostal jsem se k šestce.

První a poslední 636 s karbecy. Tak jsem zvědavý.

Posez:
Ze začátku jsem měl obavy že budu zklamaný. Seděl jsem většinou na naháčích a nějak mi to sedělo. Jednou jsem měl možnost osedlat CBR 929 a vůbec se mi to nelíbilo. Jenže Hujda byla obří motorka, což se o ninju říct dá taky(relativně mezi šestkami), ale není to tak strašné a jsem velice překvapen. Mám 180cm a je to tak asi akurát. Můžu říct, že se mi to zdá dost podobné jako moje cb-1 kde jsem měl ruce podobně.
Dále, nevím co japoncům je, ale naše ženy mají trochu větší zadky než tam u nich ty kostičky, takže jsem moc rád, ještě za fajn posez v zadu + madla... fantazie:)) Takže první pozitiva.

Výkon:
Tak tady bych se bil do hlavy. Už je to moje druhá motorka, takže už nebudu psát jak to jede prasácky, protože to samé jsem si říkal o 50ccm skůtru když mi bylo 10.
Nechápu, proč jsem koukal po litrech. Možná jednou, přesedlám...ale už teď vím že je přede mnou mnoho učení. Dole je to asi silné jak plný ceres na mojí cb-1 která měla 40kw. Takže nějak se zatím přistihuji, že to kolem 8 tisíc když má začít pravé rodeo, prostě zavřu, protože si myslím, že už to jede MOC. Ale člověk si musí dávat pozor. Když to chce roztočit, tak si sakra musí promyslet co ho v následujících sekundách bude čekat. Prostě to jede, je to zábavné a není to jak elektromotor(proto jsem už nekoukal vůbec po hondách:DD)

Brzdy, podvozek:
No brzdí to :D Upřímně řeknu, že nejsem totální střelec abych mohl říct, že brzdy jsou nahovno a podvozek taky.

Souhrn:
Koupil jsem za dobrou cenu, pěknou motorku. Není to čistý sport, ale při vyjíždce se mezi SS(RRR) určitě neztratí :)

Meanwhile dojmy:

Jede 270km/h(opravdových buhví, ale měl sem ještě rezervu).

kuzmič
kuzmič napsal 09.02.14 v 21:02 10b.

Pěkně napsané, tohle by si měli přečíst a hlavně pochopit ti, co chtějí hned litra! The best!!!

muncinana
muncinana napsal 17.10.13 v 15:11 10b.

ty bílá kola jsou dost dobrý na tý mašině chválím za mě 10 bodíků

BrunoR1
BrunoR1 napsal 10.06.13 v 12:46 10b.

nádherná v té bílé

zdend.a.
zdend.a. napsal 14.04.13 v 23:23 10b.

Osobně se mě tyto modely moc nelibí,,ale stouto bílou barvou to vypadá moc dobře!za 10b a hodně štastných km!ps:taky jsem přešel z nahače na SS a pohoda :)

TheBadger
TheBadger napsal 13.03.13 v 22:45 10b.

Ta bílá ji celkem sluší Taky jsem přemýšlel, že bych u tý svý nechal nalakovat kola na bílou.. mohlo by to vypadat zajímavě k tý zelený