Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1993)

Vlastník Crossak
Vloženo 29.10.2012
Aktualizováno 28.11.2012

No tak zatial nemôžem povedať na moju krásnu krivého slovka. Je to bezva stroj.

Motorka koupena od Je odkúpená od majitela, ktorému ju robi

První dojmy - No tak ked som si po prvý raz na XTZ-ko sadol tak som mal pocit, že sedím v najväčšej motorke na svete :))). Presedlal som na ňu z ČZ 175/477 ktorá pri nej vyzerá ako bicykel. :) No tak ale trebalo si zvykať...

No tak v prvom rade som vždy túžil od malička po motorke, ktorá vyzerá ako motorky čo jazdia na dakare. Tak som sa po mnohých úvahách nakoniec rozhodol pre Yamahu XTZ 750 ST. No tak najprv zdôrazním, že som ju kúpil za 400 eur aj s oblečením a vôbec všetkým príslušenstvom vrátane kufrov. Ale jedno velké ale. Ťahala len na jeden valec po tom, čo sa vrátila z nechcemej dovolenky u mafiánov. No ale za 85 eur sa my podarilo zrepasovať karburátory. Ešte to nieje to pravé orechové, ale to sa na jar doladí. No ale zatial nemôžem povedať nič v zlom slovazmysle.

Crossak
Crossak napsal 01.11.12 v 17:30

Tak áno oca mám suprového . A aj jeho bavia motorky takže v tomto si velmi rozumieme. No a za pionierom mi je smutno :´- predal som ho tento rok.

hruso25
hruso25 napsal 31.10.12 v 20:53

Musíš mať pevnú vôľu ,aby si sa udržal na uzde,ono to to už nie je Jawa 50 Pionier. Musíš mať super oca ,keď ti na tom pekelnom stroji dovolí šaňtiť. Ako ti píše milan1963,bacha aby si sa nedokaličil.

Crossak
Crossak napsal 30.10.12 v 21:40

No áno mám 15. Motorka je napísaná na môjho ocina... Mo ale jazdím na nej väčšinou ja. je to strašne skvelá motorka. Vždy som o takej sníval no a tak sme sa dohodli že ju kúpime a som velmi rád že má fanúšikov.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.10.12 v 10:34

Moc hezká, jen si najdi jiný servis. Je ti opravdu 15? Já v tom věku měl pionýra a bál jsem se sednout si na Jawu 175, abych se nezmrzačil...

istonbike
istonbike napsal 30.10.12 v 10:02

Teda mít v "15" létech takovouhle pouštní legendu,která se opravdu terénu nebojí to smekám dávám 10b s přáním super off i onn-road kilometrů