Suzuki GSF 600S Bandit (2000)

Vlastník Mouňa
Vloženo 27.10.2012
Aktualizováno 2.2.2013

Dokonalá Máša pro začátečníky :)

Motorka koupena od FIRMA:Centrum motocyklů Těrlicko (Horní - Super jednání, v pátek sem si ji vybrala a v úterý jezdila :)

První dojmy - Bandit byla moje úplně první motorka, předtím sem na ničem nejezdila, kromě motoškoly a musím říct, že se mi na ní jezdí perfektně.

Bandita jsem si vybrala úplně náhodou když sme se byli podivat v centru motocyklu. Resp. mi ji vybrala mamka, jinak bych si ji asi ani nevšimla, koukala jsem jen po kapotách cebra, gsxr a tak, i když mi to všichni rozmlouvali :D Byl ale krásný a tak sem se nechala ukecat :)
První jízda byla velice, velice opatrná bo sem měla strach jak blázen, ale myslím, že sem ji zajela celkem slušně :D Teď už v klidu svezu i nějaký ten batoh, když teda neváží dvakrát víc než já :D
Zatím jsem s ní neměla sebemenší problém, vše funguje tak jak má. Ovládá se lehce a sedí se na ní upe fajně, pohodička. Je klidná ani to teda nějak nevytáčím, ale stačí trošku ohnout zápěstí, schovat se za plexi a celkem to fičí :)
Občas mi trochu dělá problém odhadnout, která tam je rychlost, a chci tam pořád házet sedmičku, ale ono to jede skoro na všechno, takže tam nebudu montovat ani ukazatele rychlosti, to bych spíš investovala do vyhřivaných rukojetí :D
Na terénu ani nezáleží, všude jezdí dobře. Delší trasy nemám ještě moc naježděné nejvíce asi tak tři hoďky v kuse a trochu bolí akorat zadek ale tak to asi na všem, ale to spíš tím, že ho mam kostnatý :D :D jinak sedlo je myslim v pohodě.
Spotřebu má kolem těch 5l takže pohoda, jezdím na tom i do práce misto autem. Trosku bych mozna vytkla, ze rezerva začne svítít, jak už to nejede.Jak to nestihnete otočit na rezervu tak to zdechne, takže uprostřed cesty je to celkem nepříjemné :D
Mám ji první sezonu tak me nenapadá co bych ještě napsala. Příští akorát vyměním gumy a jezdím dál :)
Pro začátečníky doporučuji. Neoplatí se kupovat 125! Pokud šetříte každou korunu jako já :D

Lubos92
Lubos92 napsal 05.04.14 v 15:40

Pěkná .

kuzmič
kuzmič napsal 03.04.14 v 23:25

Pěkný Bandita... Ty vyhřívané rukojeti kup, výborná věc

biovirus
biovirus napsal 25.07.13 v 13:56 10b.

10 bodiku za bandita a odvahu. A pozor na svodidla

jawys
jawys napsal 27.06.13 v 23:39

jawys
jawys napsal 27.06.13 v 23:37 10b.