Triumph Tiger 800 XC (2012)

Vlastník pospa2000
Vloženo 27.10.2012
Aktualizováno 27.10.2012

Motorka na silnici, do lesu i terénu (podle gum), ale hlavně pro radost.

Motorka koupena od Triumph bike Olomouc (Angel racing) - Ok

První dojmy - Snadná ovladatelnost, přesné řazení a super světla se dvěmi H4. Mašina má i velmi příjemnou a přehlednou přístrojovku. Po Hornetu 900 je to vyšší posez a širší řídítka, ale je to příjemné. Každopádně krytí jezdce je velmi příjemné. Motorka mi padla do ruky, jen jsem si musel trochu zvyknout na řazení neutrálu.

Motorku bych doporučil pro - Někomu, kdo už se vyblbnul na silničce, je mu nad 35 a chce pohodlnou motorku s dostatkem výkonu a velkým rozsahem použití. Ale ten věk není určitě nějaké dogma :o)

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy, centrální stojan, top case, krytí motoru, ABS, padáky

Po Hornetu 900 jsem hledal něco co by mi poskytlo větší volnost a pohodlí. A své volby zatím určitě nelituji. Od nova jsem motorku obul na TKC80. Měl jsem trochu obavu z jízdy po silnici, ale je to ok. Motorku mám úplně novou a zatím najeto 270 km (k 27.10.2012) a zatím jem zkusil silnici, lesní cesty a nějakou tu louku a je to super. Ta volnost a radost z jízdy, kterou jsem hledal jsem i našel. Motorka je pohodlná má přesné a příjemné ovládání a myslím, že vypadá opravdu dobře. Tak snad mě to nadšení nepřejde.

boucek69
boucek69 napsal 10.11.15 v 09:22

super Angličan jak má bít užij si ho

Elia
Elia napsal 24.11.14 v 13:09

Parádní stroj!

Zajda.Brno
Zajda.Brno napsal 09.06.14 v 16:02 10b.

Pěkný kousek za 10b

Zároveň si dovoluji zaslat pozvánku s adresou na nově vznikající klub Triumph Tiger

Džufir
Džufir napsal 18.01.13 v 17:06 10b.

Paráda, určitě to bude super svezení

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 09.11.12 v 17:18 10b.