Piaggio MP3 400 LT (2008)

Vlastník Rorejda
Vloženo 22.10.2012
Aktualizováno 19.8.2014

Modrá tříkolka. Jede, troubí, svítí :O)

Motorka koupena od soukromá osoba Německo

První dojmy - Před 40-ti léty jsem začínal na tříkolce a teď sem se k ní zase vrátil. Tenhle větší skútr byl můj malý sen. Ano padl mi do ruky

Motorku bych doporučil pro - Kdo si chce užít pozdravu levou rukou od ostatních motorkářů. byť má řidičák jen na auto:O) Tříkolka je poměrně těžká, pokud by jste zvažovali pro manželku , tak Vám to nerozmlouvám, ale raději ať si to někde zkusí.Ta moje řekla NE.

Doplňky na motorce - Kufr givi V46 + nosič, led zadní světla v kufru

Najeto zatím jen 1200km. Hůře vstřebává naše a hlavně polské díry - přední kola mohly být trošku větší, za brzdy je potřeba taky trošku více potáhnout. Jinak ale si nechá líbit i moje motorkářské chyby. Vzhledem k tomu, že je to moje první motorová tříkolka, tak objem 400 mi zatím stačí, úložný prostor je jen o něco menší, než v manželčině Fordu KA, ale to časem překonám kufrem GIVI... Je zvláštní, že spotřeba se nějak zvláště neliší od způsobu jízdy. Zatím jezdím mezi 3,7-4 litry.
Myslel jsem si, že servis nebude problém, zatím jsem potřeboval pouze plastový blatník, který byl při koupi prasklý - výrobní cena může být 50 Kč. Naceněno na 1150,-Kč. No uvidíme...
Blatník nakonec se dá sehnat za 500,-
Problém je vyvážení předních kol, nakonec to zvládli v MOTOMIRO v Českém Těšíně.
Po 8000 km přicházím na to, že mohlo být tvarováno jinak sedlo (dá se koupit vhodně tvarované gelové, ale to bude zřejmě ranec)

Larrysl
Larrysl napsal 06.06.23 v 12:47 8b.

Na to sedlo jsem přišel už po první stovce v kuse. Už mám objednané SHAD SHV0M2320.

mokomido
mokomido napsal 30.03.16 v 20:50 10b.

Hezký kousek

mikni
mikni napsal 07.12.14 v 15:36

jednou do ní půjdu taky

peezee
peezee napsal 22.04.14 v 21:36 10b.

jj, moc pekna strojovna, znam ji osobne

Steve07
Steve07 napsal 22.04.14 v 21:35 10b.

Uspěšnou a bezpečnou sezonu 2014