Yamaha TDM 900 (2003)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 20.10.2012
Aktualizováno 26.2.2017

velice kultivovaný chod motoru

Aprilia SL 750 Shiver: Nevzal jsem ji protože je italská, chci jezdit a né se v tom pak hrabat..
Suzuki DL 1000 V-Strom: Už jednoho stroma 650 mám a ten se mě osobně jeví jako rozumější volba.Prostě strom 1000 mne nenadchnul.

První dojmy - Přijela za mnou až z rakouska.Když mi ji dovozce stáhnul z auta a natočil ji,už bylo jasné že nebude jednoduché smlouvat o ceně.Prostě jsem slyšel jak se říká šepot květit.Je vidět že je podstatný rozdil ze které,,EU"motocykl pochází.Rakušáci jsou prostě ke svým motorkám slušní!

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdec na dlouhé pohodlné trasy ale i na kudla jízdu...

Doplňky na motorce - zatím demontáž držáku kufru,jinak ještě nebyl čas ale už na tom pracuji.
Řidítka širší ze suzuki V strom
Hefty Daytona
opískování a eloxování na černou barvo zadního madla(plotny)
montáž plotny givi

Koukal jsem i po jinych moto a mám už nějaké zkušenosti s nákupem ojeté moto.Z francie a itálie bývají motorky pěkně dojebané.
No ale vrátim se ke strojí. Tdm má pěkný zátach po těch asi 4tis otáček,takže ve dvou bude jízda přijemnější na mém V stromu .Zatím mne to moc baví ta síla a velice slušně se ovládá.Pohodlný posaz jezdce asi nemusím zminovat,jen koupim asi širší řiditka ty origo jsou pro mne uzké,vyhřívané gripy a blástry.
Musím si na ní zvyknou,zatím jsem najel jen 30km nemam ještě české spz.V nízkých otáčkach je ten řadový dvouválec trošku ucukaný,no ale to jde jen o zvyk.Jinak brutál krouták jsem spokojen když tomu naložím je to pořádný ale pořádný dělo.

Nějaké foto přidám až něco nafotím a také napíšu jak jsem spokojen.

tak teprve dnes 15.11.2012 jsem dostal spz,no to už se moc nesvezu jelikož ke v liberci sakra pěkná kosa.Ale pohled do garáže je super ,jenom se mi zda že muj V strom je z TDMka trochu nervozní ,také má proč.Už po pár kilometrech je znát že je TDM uplně jiné kafe.

Už vylepšuji.Koupil jsem krásné fungl nové řidítka za stroma ,je s nimy prý podstatně lepší ovladatelnost moto protože jsou asi o 6cm širší .Byli tedy hodně drahé ale opravdu když slezu ze stroma na TDM je to znát.Když už jsem v tom koupil jsem vyhřívané hefty Daytona.Musím ještě sehnat závaží na řidítka a acerbisy nějaké.
Při dlouhých zimních večerech mam tedy hromadu plánů a práce,už se těším.

27.3.2013
Koukam že přicházejí vánoce,v liberci hustě sněží paráda
V neděli ale bylo slunečno,tak jsem na chvyli vyjel s TDM. Byla pořádná zima ,ruce zmrzlé pneu a silnice studené,ale ten nekončícý zatah motoru je znát i když mrzneš!!
Musím stále opakovat jak mne překvapuje výkon ve středních otáčkách,je to takové pevné,klidné no vážně kvalita.
Doporučuji každému V STROMAKU a na stroma už si ani nevzpomene

29.3.2013
dnes jsem namontoval nová řídítka na TDM a to ty z V stroma.Je to super výborně sedí bez problému a špičkově se to bude řídit.mimo to to vypadá lépe než ty origo chromované,ty dělaly dojem starší moto.Takže velká spokojenost!! Jen ještě potřebuji aby rostál v liberci sních.
Ještě musím nasadit vyhřívané hefty,koupil jsem kvalitní DAYTONA,doufam že budou dobré.Ještě mam v plánu přidělat plotnu na kufr.

10.5.2013
Takže TDM má super brutál zvuk motoru ve vyšších středních otáčkách a také jíto ve vyšších otáčkách jí to nejvíc sluši !! Tam je teprve doma při pomalejší jízdě se to špatně davkuje ale za to když přidáš plyn tak je to krááása!!!
Jo a dal jsem do kamaxitu do černé barvy zadní madlo (viz.foto) a našrouboval givi plotnu.Uřčitě ja to lepší černá sluší více.
Řízení s řidítky z Vstroma uplně super,prostě podstatně lepší ovládaní,více a lépe se to ted klopí v zatáčkácha v neposlední řadě je lépe vídět v zrcatkách.

TDM s řidítky z V STROM prostě lepší moto!!!
DOPORUCUJI!!!

Buchy76
Buchy76 napsal 23.09.14 v 16:36 10b.

Pěkný stroj.

Alesko
Alesko napsal 07.04.13 v 15:26 10b.

Dvojvalce su super .Davam 10 bodov s prianim pekneho pocasia a vela stastnych km.

Roman_ST1
Roman_ST1 napsal 01.01.13 v 08:25

Gratuluji k výběru motorky.
Když už máš ty řídítka z V-stromu, tak doporučuji i blastery z V-stromu.Mám je na motorce 3rok a nemůžu si je vynachválit.

istonbike
istonbike napsal 30.10.12 v 09:50

Sakra tak pěkná TéměřDokonaláMašina a jenom jedno foto ,ale koukej to bleskově napravit ,ty sběrateli