Honda CBR 125R (2004)

Vlastník -Jin-
Vloženo 19.10.2012
Aktualizováno 19.10.2012

Motorka určitě není žádný velký kalibr, ale na naučení si myslím že je ideální. Je pěkná, já mám černo-červenou kombinaci, ale jsou i jiné.

Honda XL 125V Varadero: důvod neuveden
Suzuki VL 125 Intruder: důvod neuveden

První dojmy - První pocit z jízdy byl dobrý. Líbilo se mi jak je motorka ovladatelná a lehká. A na to, že je to 125, tak má celkem odpich. Čím víc jezdím, tak se mi motorka víc a víc líbí a taky dostává víc do ruky. Ze začátku byl trochu nezvyk, ale teď je to jen lepší.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych určitě doporučil začínajícím jezdcům, jako jsem já.

Tento stroj jsem si vybral jelikož prodejce za něj moc nechtěl a já si přál nějakou motorku na naučení a na ježdění do školy. Nejdřív byly nabídky Suzuki VL 125 Intruder, ale zřejmě byl bourány protože rám byl ťuknutý a rezavěl, a také jsem uvažoval o Hondě XL 125V Varadero, ale bohužel jsem nedostal žádné nabídky. Z jízdy jsem zatím překvapen, ale nějak daleko jsem s ní ještě nebyl. Brzdy jsou vynikající, jsou vepředu i vzadu kotoučové. Ovladatelnost parádní, ale se spolujezdcem už to ztrácí výkon a jinak se to chová. Úložný prostor není moc velký. Teda jsem rád že se tam vejde moto lékárnička a nějaké doklady, když někam jedu. Spotřebu to má asi 2/100. Motorka je spíše na silnice než do terénu, ale něco zvládne.

Lubos92
Lubos92 napsal 17.05.14 v 17:30

Pěkná .

skment
skment napsal 13.03.14 v 20:45 10b.

Honda this is my brother