Kawasaki VN 1700 Classic Tourer (2012)

Vlastník Gcmar
Vloženo 18.10.2012
Aktualizováno 17.2.2014

Vloženo: 21.10.2012, Uskutečněno: 21.10.2012, Stav tachometru: 1017 km, Zhlédnuto: 26x

Tak máme za sebou první servis. Po týdnu od koupě to není špatné . Jenže na téhle motorce ty kilometry nějak přiskakují sami...
Servis proběhl k mé spokojenosti. Jediné, co mě překvapilo je čelní štít. Říkal jsem si, že nejsem žádný trpaslík, tak když je štít v nejnižší poloze a je za ním klid a ticho, o kolik se tento komfort ještě zlepší, když ho nechám nastavit úplně nahoru... Jenže ejhle. Vše špatně. Turbulence mi jdou přímo na vršek helmy, takže mi to klepe hlavou jak rodilému Indovi a hluk taky horší. Takže zpátky na stromy a začneme znovu. Při první vhodné příležitosti půjde štít zpátky do základní polohy. Jen dodávám, že používám integrálku od firmy Nolan. Možná s jinou přilbou (jiným tvarem) by byl projev jiný.

• Už dělá radost někomu jinému

Pro naprostou pracovní vytíženost a nemožnost jezdit (za loňský rok pouze 1.000 km) jsem se rozhodl mašinu poslat do světa, ať dělá radost někomu jinému a ať jezdí. Což se včera stalo. Byla to dobrá motka.

Typ: Prodej
    Vloženo: 17.02.2014
    Uskutečněno: 16.02.2014
  • První delší "zajížděcí" jízda

Za ranního rozbřesku jsem se vydal východním směrem z Ras-Al-Khaimah po silnicích č. E18 a E87 k Diba al Fujairah. Cesta se po úvodním asi čtyřicetikilometrovém rovném úseku začíná proplétat horami, tak je stále na co ko

Vloženo: 18.10.2012
    Uskutečněno: 17.10.2012