Honda CRF 450R (2008)

Vlastník Carda
Vloženo 17.10.2012
Aktualizováno 11.2.2013

Motorka je krásně lehká a víc než obratná :) Výkonu má na rozdávání a s laďákem o vás ví fakt všichni.

První dojmy - Moje první dojmy byly parádní, před ní jsem měl Yamahu XT 660 a to jsem si myslel, že byla docela silná. Když sem sedl na CRF tak jsem poznal co je to výkon :D ruce mě bolely a pálily. Věděl jsem, že je to peklo, ale tohle bylo pro mě jěště o stupeň víc. A tohe mě nutilo na ni sedat snad skoro každej den a naučit se ji zkrotit.

Doplňky na motorce - Motorka je v základu v originálním nastavení. Jediný doplněk má laďák Raas, odfuky vydlí a jiný plasty.

Na motorce jsem najel nějakých 25 mth a zatím jsou to samý klady. Motorka jede pořád stejně, jen já jsem se už trošku přizpůsobil a můžu si dovolit víc jak na začátku. I díky servisování předešlýho majitele zatím stačí pravidelná udržba. Na motorce bylo v rámci intervalu udělaný rozvody, výměna oleje, brzdovky, filtrů a zadní destičky. Za chvíli mě čeká přezout zadek, ale s tím se prostě počítá. Protože šetřit pneumatiku na takovým stroji se prostě nedělá :D.
No jak říkám, motorku už nějakou chvíli mám a pořád mě dokáže pěkně vycvičit, ale už taky vím jak na ni.