Yamaha X-City 250 (2012)

Vlastník Kamio1
Vloženo 10.10.2012
Aktualizováno 30.11.2012

Vloženo: 27.11.2012, Uskutečněno: 27.11.2012, Stav tachometru: 326 km, Zhlédnuto: 26x

No, je to docela síla, 27.11. a já ráno vydrandil do práce Bylo devět stupňů ráno, 12 odpoledne. Protože se brzo smráká a bylo docela obstojně, tak jsem za soumraku otestoval osvětlení, jestli dobře uvidím na budíky a hlavně - na potkávačky ve tmě. Musím říct, že kužel světla je obstojný, viděl jsem docela daleko. Dálkové taky super. A největším pozitivním překvapením jsou ty dvě postranní světla - ty "parkovačky". Ty svítí tak skvěle do stran, že má člověk pocit, že za ním někdo jede a svítí mu Vynikající! Mám pocit, že motor se pomalu zajíždí, taky tlumiče... tah motoru je znatelně kultivovanější, pružení měkčí. Výborně.

• Červnový report

Je nutno podat raport ohledně "jarních" kilometrů. Jak jsem se těšil v březnu na jízdy, tak ano, pár jich za ty dva a půl měsíce bylo (včetně výletu do Opavy, kdy se počasí obzvlášť vydařilo a kde jsem v restauraci U náh

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 04.06.2013
    Uskutečněno: 04.06.2013
  • První jízda 2013

V úterý jsem to nevydržel, na teploměru 14st., tak jsem hodil do skútra baterku, vše přezkoušel a vyjel na první kratičkou vyjížďku, taky k pumpě nafoukat kola. Tam jsem se potkal s borcem na 1300ccm chopperu, z Ostravy.

Vloženo: 10.03.2013
    Uskutečněno: 05.03.2013
  • XC-250 vs. T-34

Po práci (4.cesta) jsem si zajel (tuše, že je to letos poslední, páč ve čtvrtek mělo být už pod nulou) na chvilku do Darkoviček k bunkrům. Tam stojí několik nádherných exemplářů ze druhé světové. A mě napadlo stroje post

Vloženo: 30.11.2012
    Uskutečněno: 27.11.2012