Yamaha X-City 250 (2012)

Vlastník Kamio1
Vloženo 10.10.2012
Aktualizováno 30.11.2012

X-City není typ dělníka, kterého si budou pořizovat messengeři a bude jim jedno, že za půl roku bude skútr jako kopka hnoje. Ne. X-City je fešácký stroj pro fešáky, kteří mají rádi styl a sami mají styl (skutrportal)

První dojmy - První dojem byl jednoznačně výborný. Stabilita, pružnost, komfort a elegance. A sametový automat ;-)

Zatím nemám žádné zkušenosti kromě první rozjížďky před koupí, ze které mám vynikající pocit. Moto je úplně nové, má aktuálně najeto 2km, takže až bude mít těch kousků 500x tolik, rozepíšu se více. Zatím musím říci, že jsem rád, že ten 300 km převoz z Rakouska vydržela bez úhony a že její krásné tvary, síla motoru a promyšlené detaily na mě v reálu zapůsobily více, než na obrázku. Skútr jsem vybíral dlouho, nakonec jsem se rozhodl pro X-City v silnější variantě. A kamarádi...? Ti byli nejvíce překvapeni, že je X-City ... "tyvoledocelavelká"

Pjercak
Pjercak napsal 09.11.12 v 10:26 10b.

Je to paradní skutr tak šup leštit a tunit

Kamio1
Kamio1 napsal 07.11.12 v 21:04

Ahoj, děkuji za ocenění svého nového výběru, po páru kilometrech jsem překvapený tím pohodlí a tou živostí... děkuji a pokud si ji pořídíš (vedle úžasného V-Stromka), tak se určitě někde potkáme Ať ti to dobře jezdí a

istonbike
istonbike napsal 04.11.12 v 14:04 10b.

Tenhle čtvrtlitrový skůtřík od 3ladiček je naprosto fantastický stroj taky bych ho ve své garáži přivítal dávám 10b s přáním super pohody v sedle

Kamio1
Kamio1 napsal 17.10.12 v 20:31

Děkuju Obsah je 249ccm, tedy dvě pade, děkuji za "desítku" . Zatím se s ním seznamuji, ujeto zatím jen pár kilometrů, snad bude dlouho a spolehlivě sloužit Díky

keto
keto napsal 11.10.12 v 07:06

Velmi pěkný skůtřík obsah 200-300ccm,podle mě,ideální pro skůtra hodně pohodových km. 10b