ČZ 175/477 (1969)

Vlastník Dawes
Vloženo 10.10.2012
Aktualizováno 15.5.2017

Vloženo: 10.07.2013, Uskutečněno: 10.07.2013, Stav tachometru: 20533 km, Zhlédnuto: 7x

Vydal jsem se dnes, pln nejistoty a očekávání na zatím nejdelší cestu našeho společného ježdění. Dobrchau - Benátky nad Jizerou a zpět. Kochací trasa po vedlejších cestách (Dob-Zbraslav-Říčany-Úvaly-Brandýs n. L-Benátky n.J.) Okresky, kupodivu celkem hladké, bez bordelu a propastí. Na Té, která vstala z mrtvých reálnou cestovní rychlostí do 70km/h za 2:30 tam (kdo by se v 9 ráno hnal..) a za 1:56 zpět. Dohromady 179 km. Moje pozadí je jak po řádném výprasku, v ruce skoro neudržím pivo ale to k tomu patří Cestou několik zastávek na cucnutí limčy a drobné štelování (po prvních 40 km výměna brzdové žárovky, která nevydržela vibrace a rozpadla se na prvočinitele), pak co 30 km jen jednoruční natočení šroubku bohatosti směsi podle toho, jak moc se Té chtělo nebo nechtělo stoupat do kopců či vibrovat.
Celkový dojem asi takový že na podobně dlouhé cesty radši silnějším, těžším strojem s měkčím sedadlem (viz "moje příští motorka bude...")
Po cestě budu muset vyčistit svíčku, a nevím nevím, co to bylo za cizí zvuky při snaze o akceleraci do táhlých kopců, ale radši zkontroluju kroužky

Fotky nejsou, ač jsem bral kompakt, bo buď se mi nelíbil výhed, nebo prostě nebylo kam a jak zaparkovat. A taky bylo dost vedro na stání a focení v černém vršku

• 22.222 Km

Byl jsem v pátek zařizovat nějaký záležitosti po okolí, tak jsem vytáhl TU jenž vstala z mrtvých vyvětrat. Jede jak zamlada. Cestou zpátky na mě mrklo u Ameriky tachometrových 22.222 Km. To stojí za fotku a zápis, no ne?

Vloženo: 28.08.2019
    Uskutečněno: 23.08.2019
  • Jarní probouzení a STK

TA jenž vstala z mrtvých byla dlouho nemocná (dočasné jméno sfině sk**ená modrá si vykoledovala potupným odjezdem ze Zdic v Jackově Voyageru), pokažená hřídel řazení a nedostatek času způsobil, že přes rok stála v garáži

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.05.2019
    Uskutečněno: 17.05.2019
  • STK jako dárek k 22.000km

Přiznám se, nějak moc na TU nebyl čas a počasí taky nehrálo do karet. Konečně se ale udělal ča, přestalo být taková kosa a TA potřebovala opět legalizovat svoji bezchybnost. Cestou z STK proběhlo krátké focení mizern

Vloženo: 15.05.2017
    Uskutečněno: 15.05.2017