Kawasaki KMX 125 (2000)

Vlastník DejvCZ
Vloženo 9.10.2012
Aktualizováno 9.10.2012

Na vyblbnutí je to nejlepší stroj... Jelikož je to 2T stopětadváca tak je dost dravá (když se pohybuje v určitých otáčkách), lehká a hravá.

Je to spolehlivej stroj, zatím nikdy mě nenechala ve štychu (kromě jednoho okamžiku, kdy jsem nestihl dojet na benzínku a zůstal jsem pod kopcem s vysušenou nádrží, což byla moje chyba).
Jediný dvě věci který bych vytkl jsou chlazení a tlumiče... jeden malej chladič je v některých situacích málo jak jsem si ověřil už párkrát ( velký dík za teploměr jinak bych už asi byl bez ní) ... přední tlumiče jsou stavěný tak akorát na hrby, ale stačí se lehce odlepit od země a při dopadu se stane že se občas ozvou dorazy a zadní pružina při nastavení na nejtvrdší je pořád docela měkká.
Ale jak jsem napsal už v úvodu, je to ideální stroj na vyblbnutí i když má své mouchy. Nejsu žádnej bůh ví jakej jezdec a tak zatím na moje prasečinky stačí, i když už za tu dobu co na ní jezdím by to chtělo přesedlat na něco silnějšího.

Spotřeba cca.: 5.5-6 l/100km
Nejvyšší rychlost: asi 120 km/h ( když tam bylo větší řetězový kolečko 16 zubů tak to bylo asi 150 km/h... je to pouze doměnka nejvíc jsem jel 140 km/h a nejel jsem na plno takže dle mých propočtů by to mělo být asi tak :D)
Provozní váha: 115 kg
Objem nádrže: 9 l
Výkon: v TP psaných 11 kw při 8500 ot/min
Krouťák: 13Nm při 6600 ot/min podle výrobce

Jediná nevýhoda kterou mají všechny motorky:
Nevytáhne se sama z hlubokýho blata (bohužel ani sám to člověk nezvládne... tahali jsme 4) viz obrázek... :D

DejvCZ
DejvCZ napsal 09.10.12 v 18:21

Proto jsem tam psal "v TP psaných 11 kw při 8500 ot/min" protože zavřená není a skutečnou hodnotu bych jenom střílel od pasu.

tadeo96
tadeo96 napsal 09.10.12 v 16:59

Pěkná ale na 2t nějak malo kw ne?
Není zavřená?