Honda CBR 600RR (2004)

Vloženo 8.10.2012
Aktualizováno 13.1.2016

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Na koleno, na koleno jé jé jé!!

Doleva a doprava.. :-D :-D největším zjištěním bylo, že už jsem tak mohla jezdit dávno.. jen kdybych nejezdila pořád sama.. :-| jen jsem potřebovala říct, jak ho tam správně strčit! :-DD Makov nezklamal.. Díky Marťo (L

Vloženo: 24.08.2013
    Uskutečněno: 24.08.2013
  • Ecce Homo :0)

Šternberk a jeho proslulé Ecce Homo nemusím ani nikomu připomínat.. je to zážitek sám o sobě.. a navíc mít možnost, si ty zatáčky projet též.. ;-) Jen by to taky chtělo uzavřenou trať.. :-D Trocha pózování nakonec.. j

Vloženo: 22.08.2013
    Uskutečněno: 22.08.2013
  • Vodní nádrž Šance

Dnešním cílem byla vodní nádrž Šance přes Makov a jeho proslulé zatáčky.. :-DD :-D Spojila jsem příjemné s užitečným.. pokochala se krásou naší přírody a zároveň se vyřádila na pěkných zatáčkách.. ;-) (y)

Vloženo: 15.08.2013
    Uskutečněno: 14.08.2013
  • Rožnovské království

Sice trvalo než jsem se vyhrabala z práce, ale i tak to stálo za to.. ;-) Pokochala jsem se krásami Rožnova pod Radhoštěm... dokonce jsem byla i u malého Radegasta.. : :-D :-D Miluju každou minutu strávenou v jejím sed

Vloženo: 08.08.2013
    Uskutečněno: 08.08.2013
  • Akátová věž Výhon a Bukovany

Nedělní odpolední vyjížďka na rozhlednu v Židlochovicích a zpáteční oběd v Bukovanech na mlýně.. :-DD To byla mňamka.. Najeto cca 280km, ale v takovém pařáku to na propocení stačí.. :-D :-D

Vloženo: 07.08.2013
    Uskutečněno: 04.08.2013
  • Konečně společně

Konečně společná vyjížďka na Makov... po dvou letech na stejném místě, jen s jinýma miláčkama.. :-DD (y) P.S. Jen jedna testovací fotka průjezdem zatáčkou.. Škoda, že se nepodařilo zachytit ty moje větší náklony.. B-)

Vloženo: 22.07.2013
    Uskutečněno: 21.07.2013
  • Odpolední vyjížďka na rozhlednu ve Vážanech

Odpoledne jak stvořené na menší vyjížďku.. :-DD Směr Uherský Ostroh, Bzenec, zámek Ořechov a nakonec zakončení rozhlednou ve Vážanech ;-) Co víc si přát, než mít možnost projezdit celé odpoledne v sedle.. |-)

Vloženo: 16.07.2013
    Uskutečněno: 16.07.2013
  • Sraz s Pavlínkou

Byla jsem popostrčit další motoženu ke koupi jednostopého miláčka.. Snad se brzy přidá k naší bandě! :-DD

Typ: Sraz
    Vloženo: 10.07.2013
    Uskutečněno: 08.07.2013
  • Novojičínsko

Dnešní vyjížďka byla účelná za růžovým slonem na Novojičínsko.. nešlo mu prostě odolat.. :-DD

Vloženo: 15.05.2013
    Uskutečněno: 14.05.2013
  • Výhra vesty Nerve Union Star

Musím moc poděkovat motogaraz.cz za skvělou výhru, vestu NERVE Union Star! Vůbec jsem to nečekala.. je fakt super.. :-DD udělali mi velkou radost... (y) ;-) Děkuju!! :-DD Hned jsem ji musela otestovat v sedle...

Vloženo: 10.05.2013
    Uskutečněno: 10.05.2013
  • První vyjížďka letošního roku 2013

Přes zimu proběhla samozřejmě údržba a také přibylo pár detailů a doplňků... Od krytu sedla, stejných zlatých šroubků do kapot a plexi, nového zrcátka až po samolepky... :-DD Konečně po dlouhé zimě, jsem dneska neodolal

Vloženo: 08.04.2013
    Uskutečněno: 04.04.2013
  • První moto víkend :-DD

Tak mám za sebou prvních 500 km.. musím říct, že s každým ujetým kilometrem se s Repsolkou začínáme více sbližovat... :-DD Vše je zatím super.. jen musím ještě více ojezdit ty nové gumy ..!! S Verčou (Wildsoul) (y) na

Vloženo: 21.10.2012
    Uskutečněno: 21.10.2012