Husaberg FS 650 (2007)

Vlastník kadett
Vloženo 5.10.2012
Aktualizováno 19.5.2014

Vloženo: 10.03.2014, Uskutečněno: 10.03.2014, Stav tachometru: 150 km, Zhlédnuto: 20x

Tak motorku už mám rok a půl.Najel jsem cca 45Mth (celkově 150Mth) a to bez jediného problému!!! Najel jsem minulej rok tak málo,jednak kvůli bouračce,kdy jsem vyletěl z jedné zatčky do lesa a vyhodil si levé rameno. Pravý jsem si vyhodil už asi 15x a teď jsem byl na operaci a zotavuju se z toho,tak snad aspon jedno rameno mi bude držet! Samozřejmě,že motorka chce pravidelnou údržbu.Olej s filtrem co 10-15Mth,kontrola ventilů,mazani řetězu,atd.Vše podle servisních příruček Husabergu! Nakoupil jsem plno olejů v Bikerscrownu a čeká mě kontrola rozvodáku,seřízení ventilů,výměna oleje,brzdovky,olej do tlumičů,nová řadička,namazat řetěz,přelakovat rafky,vyčistit a naolejovat vzduchovej filtr,připájet milion drátů a projit elektriku,všechno vyčistit na namazat,nabit baterku,...Prostě celkově to nachystat na sezonu.

Namontoval jsem si i nové zadní LED světlo,které slouží zároveň na sovětlení spz i jako brzdové světlo,tak i prdelka berga je hnedka hezčí. Koupil jsem novou radiální pumpu Brembo,to je taky pálka jak svině.

Navíc jsem si dokoupil endurový kola a nový gumy Mitasky k tomu.Docela mě láká lítat po lesích a loukách,tak su zvědavej.

• Prodej

Dnes motorka prodána novému majiteli.Tak snad se o ni bude dobře starat a bude mu sloužit stejně dobře jako mě. Nyní čekám na FS 570,takže chcu zůstat věrný značce!

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.05.2014
    Uskutečněno: 19.05.2014
  • Čekání na první pořádný svezení

Tak byl jsem se tento rok zatím jednou projet,ale zlehka.Bohužel po operaci ramene v lednu ještě s rukou nemůžu pořádně hýbat a nedělá mi dobře ani obyčejná jízda... Tak aspoň jsem dokoupil další machrovinky na berga. Da

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.05.2014
    Uskutečněno: 15.05.2014
  • Zimní úpravy a první ježdění

Přes zimu jsem si nechal udělat na zakázku polepy.Motorku jsem chtěl předělat do černobílé a tak jsem stříknul půlku ráfku do saténové bílé plus ty polepy a potahl jsem sedlo na černou.Tak jak to je se mi to líbí a neměn

Vloženo: 12.03.2013
    Uskutečněno: 12.03.2013