Triumph Speed Triple (2002)

Vlastník Delta
Vloženo 3.10.2012
Aktualizováno 26.2.2014

Vloženo: 05.12.2012, Uskutečněno: 05.12.2012, Zhlédnuto: 11x

Tak minulý týden sem začal s napasováním vidlic z KTM Superduke,upravoval sem horní i spodní brýle KTM, budu dělat nové dorazy řízení a soustružit novou osu předního kola + uvidíme jak sednou kotouče osově do třmenů.V regálu mi leží připravená radiální brzdová pumpa Nissin, řidítka Wirtz 28,6mm s hrazdou, ještě pořídím nové pancířky ( Triumph je sice má, ale řešené přes blatník z jednoho třmenu do druhého).
Zatím se daří

• Finále přestavby

Tak je to kompletní, dodělal jsem držák spínačky (až došetřím nechám vyfrézovat nové horní brýle aby byl držák integrovaný do brýlí jako u originálu ). Jel sem na tom jen pár stovek metrů ale brzdy jsou znát. Vzhled je

Vloženo: 05.03.2013
    Uskutečněno: 05.03.2013
  • Doraz řízení 2. generace +

Tak sem předělal doraz řízení, protože první verze nebyla 100% dle mých představ a já jsem puntičkář, takže sem si to dal celý znova. Z USA mi přišla pancéřová brzdová hadice ze Superduka (cca 960 Kč se vším všudy), za

Vloženo: 11.01.2013
    Uskutečněno: 10.01.2013
  • Montáž řidítek, ovladačů a dorazu žízení

Tak sem to dnes nasucho namontoval, vypadá to moc dobře motorka vypadá víc streetově, širší řidítka s průměrem 28,6mm tomu dali šmrnc.Do řidítek ještě vyvrtat na každou stranu jednu dirku cca 3mm do které zapadne výstupe

Vloženo: 18.12.2012
    Uskutečněno: 18.12.2012