Znen Znen 50 (2012)

Vlastník Heny22
Vloženo 2.10.2012
Aktualizováno 28.10.2014

Vloženo: 16.07.2013, Uskutečněno: 16.07.2013, Zhlédnuto: 9x

Koupena za cca 1500Kč nová výklopná přilba z Lidlu. Je super!!!

Heny22 (5) napsal 17.07.2013 v 14:13

Jelikož jezdím cca 70 km/hod. Tak mi pro mé účely stačí. Díky za tvé zkušenosti. Vím, že to není zázrak, ale mě postačuje - oproti té předchozí

Eyky (0) napsal 16.07.2013 v 23:34

Nevím co je na ni „super!!!“
Jako naprostý začátečník jsem si tuto přilbu pořídil taky. Věděl jsem, že pro úplný začátek s mojí opatrnosti a taky faktem že víc než kilo jezdit nebudu, jsem do ní a hlavně za tu cenu šel. To že při manipulaci vydává zvuky jak vrata ve starý stodole to by bylo to nejmenší. Pří 80ti je tak hlučná že už NIC jiného slyšet není. Když je venku trochu chladno tj. krom těchto pár slunečných dnů téměř furt, fučí to do ní i když je ventilace uzavřená a to tak, že při trochu delší jízdě bez kukly absolutně nemyslitelné. Ani toto však neřeší delší jízdu, protože průvan v ní je skutečně tak znatelný že je to zase hodně nepříjemný aj na očí. Na druhou stranu ač je v ní průvan převeliký, když je chladno a vlhko, marně by jste čekali že vám to bude líp vyfoukávat opar ze štítku. Takže ventilace úplně na draka. Minulý měsíc jsem ji neuhlídal a řachla mě ze sedla na zámkovou dlažbu. Prasknul štítek, zničila se aretace sluneční clony a vyškubla se jedna strana z „výklopky“. Štítek jsem měl náhradní, spoj „výklopky“ šel výměnou šroubky svépomocně opravit a sluneční slonu neřeším. Sice už nedrží úplně nahoře, ale dá se s tím žít. Není dobrá už ani na sto pět a dvacítku. Možná tak na 50ku nebo na mopedy ale na ně se vzhledově a navíc vyklápěčka bych řekl vůbec nehodí.
Takže do konce sezóny a pak pude !!!
Nic ve zlém. Jenom vlastní zkušenost. Hlavně ať nikdy neupadne na zem s hlavou uvnitř.
Pěknou sezónu přeji.

• Prodáno.

Ke dnešnímu dni. Byl můj první, takže to bolí :´-

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.10.2014
    Uskutečněno: 28.10.2014
  • Začátek letošní sezóny

Tak právě k dnešnímu dni pro mě začala nová sezóna. Včera jsem udělal základní údržbu po letošní "kruté zimě" :-D . Vypucoval plechy, doplnil palivom zkontroloval stav brzd, nakopávačku ( nikdy nevíte, kdy se může hodi

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.03.2014
    Uskutečněno: 02.03.2014
  • Vyjížďka do Uherského Hradiště

Zastávka u kolegy z práce. Zastávka u ségry. S koupáním v bazénu :D.

Vloženo: 05.08.2013
    Uskutečněno: 05.08.2013