Čína Pitbike (2008)

Vlastník
Vloženo 1.10.2012
Aktualizováno 13.12.2012

Čínská pomsta.Neskutečnej traktor.

První dojmy - První dojmy jo?No tak asi hlavně ať se mi to nerozpadne pod zadkem.S originál geometrii si to podemnou kleklo,vidle měla sklon jak na čopru a tahal jsem za přetržený plynový lanko.Po deseti metrech spadnul řetěz,rozsekal víko zapalování a nakopnul snímač.Tak že dojmy vesměs pozitivní!

Koupena na zkoušku abych se přesvědčil jestli je to co hledám.Výchozí stav brutální-tomu odpovídala cena.V současné době zrepasovaný podvozek,upravený držák zadního tlumiče-lepší geometrie,tvrdší nastavení.Přední brzda vyměněna za plovoucí dvoupístek+opletená hadice.Na zadní brzdě se pracuje.Vyměněn řetěz za silnější,šrouby motoru a spousta dalších věcí co v číně podcenily.Motorově super!!!
V současné době do šroubku rozebráno.Repase elektroinstalace,přelakování a polepy,oprava natrhlého sedla,výroba zadní brzdy,zadního blatníku.
Až to bude v kupě tak se ji chystám vyměnit za AGB29 se 140kou motorem.Páč mne to fakt začlo bavit!!!

Prodáno!

ALLOISS
ALLOISS napsal 03.12.12 v 09:33 10b.

zdar,vidím,že máš uplně stejné první dojmy jak já ale asi máš víc trpělivosti,já to po pár opravách vzdal,už bych do toho víckrát nešel.a víš co je nehorší,že ti ťamani z opavy,co mi ji prodali,tady vesele nabízejí ty čínské sračky dál tak přeju pevné nervy,at stroj funguje...