Suzuki DR 350 (1998)

Vlastník hrupe
Vloženo 28.9.2012
Aktualizováno 24.6.2020

První dojmy - Jedná se o DR 350 SE se startérem. Zatím se seznamujeme, ale vypadá to na pohodové enduro s vysokými zdvihy, co nezná nerovnosti ani díry. Výkon na mě akorát, výška na hraně, hlavně při nasedání a manipulaci. Slabší brzdy.

Doplňky na motorce - Kufr Kappa K30B

Moto mám krátce na kloudný hodnocení (asi 300km), takže zatím jen pár zkušeností. DRko je dost vysoký, což je znát hlavně při nastupování, a při vysokým těžišti je těch 135kg dost znát. Jakmile se sedí je vše v pohodě, výborný přehled a po povolení přepětí zadní pružiny bezproblémový dosah na zem. Moto má startér i páku a na oboje chytá bez problémů. Výkonu proti mé staré MZ 150 má až až, zvuk je však trochu utlumený orig. výfukem a kvalty mezi 3. až 6. jsou na můj vkus dost krátký, což nutí řadit častěji než by snesl motor. Spotřeba zatím po první nádrži 4,5l. Překvapilo mě jak velice brzo a intenzivně topí pravá strana motorky. Jinak první co musím udělat, je přezout drapáky na enduro pneu, neboť jezdím 80% silnici a tam je to na špuntech o zabití. Už jsem začal s předkem, a motorka se zklidnila, ale sehnat dozadu 110/90-18 viz. TP je docela problém. K motorce jsem dokoupil použitý kryty rámu, nový gripy, zámek kotoučovky a vyrobil držák kufru, který není nikde k sehnání. Tuším, že pro většinu majitelů DRek je kufr zmršením vzhledu, pro mě je však zamknutí přilby na motorce nutností. Přes zimu chci nastříkat svod a výfuk (Macota turbo) a opravit rezatý sváry rámu (prý záležitost většiny DRek), a napsat ježíškovi o nový 28,5 duralový bez hrazdový řidítka+ redukce.

razde
razde napsal 28.03.15 v 14:29

Nádherná vymazlená super

Yz-250
Yz-250 napsal 12.01.14 v 19:11

Pěkná ale myslel jsem že dělali bud ze starterem nebo s kopačkou ta tvoje má oboje to někdo dodělával nebo to je nějaká US verze?

black-jack
black-jack napsal 29.09.12 v 19:36

Jak už zmínil, Myna... startér+kopačka+obsece chladičů a nikasilu+šest kvaltů... to je pravé enduro Vymazlenější DR jsem ještě neviděl!

Horizont
Horizont napsal 29.09.12 v 10:01

Nazdar Hrupe,ten apartní kryt rámu se povedl,koukám že máš smělý plány.Tak držím palce. PS: sejdeme se na obědě (

Barney
Barney napsal 29.09.12 v 09:27

Krásná! Taklhe zachovalých už moc není...