Triumph Tiger 800 XC (2012)

Vlastník Triton
Vloženo 26.9.2012
Aktualizováno 15.10.2012

Triumph Tiger 800 XC. Po šesti letech ježdění na naháči jsem se rozhodl pro cestovní enduro a Tiger mě oslovil nejvíc. Vybral jsem si verzi s ABS, pořídil si vyšší plexi, vyhřívané rukojeti a tankpad. Kufry prodejce slíbil do 14 dnů, prozatím čekám.

První dojmy - Pomalu se s Tigerem sbližuji, už jsme po záběhu, motot v otáčkách nad 7000 opravdu pěkně táhne, pokořil jsem i 200 na tachometru i prvních pár terénků.

26.09.2012 - Na motorce jsem prozatím absolvoval pouze záběh a první garančku. První dojmy jsou dobré, stále elaboruji s plexi štíty - zvýšený turistický od Triumph mi neseděl a tak jsem pořídil dvoudílné plexi AirFlow od Givi - prozatím spokojenost, i v dešti svou funkci plní.
Na kufry stále čekám, prodejce z Olomouce stále mlží, snad dodrží co slíbil.
27.09.2012 - Tak jsem poprvé ve své motorkářské historii píchl, nevím jak, jen po ranním příchodu do garáže vidím prázdné zadní kolo a v něm hřebík. Naštěstí jsem sehnal šikovného mechanika se zvedákem, ten vše vyřešil za mne a já jsem se rozhodl pořídit si hlavní stojan od Motechu - bude to lepší i na mazání řetězu na cestách..

video12
video12 napsal 05.06.16 v 20:23 10b.

Zajda.Brno
Zajda.Brno napsal 09.06.14 v 16:02 10b.

Pěkný kousek za 10b

Zároveň si dovoluji zaslat pozvánku s adresou na nově vznikající klub Triumph Tiger

Motorr66
Motorr66 napsal 23.03.13 v 14:01 10b.

Tak Tiger je opravdu krasavec, užívej do sytosti a přeji hodně spokojených kilometrů

Elia
Elia napsal 18.11.12 v 19:08 10b.

Triny
Triny napsal 28.09.12 v 19:13

Nádhera Vítej do klubu(rodiny) Doufám,že se stavíš co nejdříve.Je to krásná motorka a přeji hodně km bez nehod.