renocar_unor

Suzuki GSF 600 Bandit (1996)

Vlastník AndysekAndysek
Vloženo 25.9.2012
Aktualizováno 28.4.2015

Jak jsem to měla u své první? Suzuki Bandit červená

První dojmy - Rozjedu se? :-D

Po původních zkušenostech s Banditem jsem prostě do jiné motorky nešla. Naháči jsou prostě moji a v cenové relaci, kterou jsem si mohla dovolit byly buď XJ nebo Bandity a jelikož jsem již Banditku měla, bylo jasné co vyhraje :) No, a tak jí tu mám. Je trošku těžší, než původní Suzie, ale manipulace stejná, možná trošku lepší jízdní vlastnosti a spoooustu věciček musím ještě dodat. Závažíčka už mám koupené, ale jsou užší, než řidítka, tak se musí vyhotovit redukce, aby pasovaly...potom takové lehké úpravy, aby byla ještě lepší a nakonec doladění vzhledu...nové stupačky, zrcátka (ty chromové se mi prostě nelíbí), úhledné elegantní plexinko, padáčky, když už se stane, že mě převáží O no prostě na co si vzpomenu . Takže začátkem 2014 jsem nechala přešít sedlo, luxus, spousta nových věcí k řízení, takže řidítka, závaží, gripy, zrcátka, ofuček...a snad tenhle rok konečně dodělám všechno a bude hotová :)
Tak duben 2014 a prakticky mašina hotová, už jenom pár drbeček a budu totálně spokojena :)

AndysekAndysek
AndysekAndysek napsal 26.04.14 v 08:02

Děkuji Ondrášku, to potěší :) počkej až bude mít ještě ty malinké drobnůstky které jsou vidět pouhým okem, na fotce ani ne

Adon
Adon napsal 25.04.14 v 22:34 10b.

Vypadá dobře, povedlo se ti to

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 08.01.14 v 14:35

Moc hezká červená dvojka, sluší Vám to spolu 10b

shumi-p
shumi-p napsal 18.11.13 v 15:01 10b.

Teď nevím co hodnotit ale obě dvě za 10b.

Petr-XT
Petr-XT napsal 01.05.13 v 10:30 10b.

Skvělá kombinace ženy a motorky Sluší vám to holky ... Myslím že už sem vás viděl v Motobaru u Hanky