KTM 250 SX-F (2008)

Vlastník SC50
Vloženo 23.9.2012
Aktualizováno 30.10.2016

Po první KTM sem nechtěl měnit a tak sem si pořídil něco vyloženě na trať.Díky stejné značce sem věděl,do čeho jdu.Motorka je krásně ovladatelná a lehčí už na první pocit už pod rukama.

První dojmy - Vyměnil bych za duka 690 + doplatek.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk. válec 270 Ccm.

-Enduro mně tak nechytlo,zato cross mě nadchl,cím dál víc času sem trávil na tratích a tak sem se rozhodl pro změnu motorky za menší kubaturu jen na trať.Mám ji blízko domova a tam se mohu vyřádit.Motorka je po výměně skoro všeho,takže jen jezdit.Mám tam kit 280ccm,ale ten snad ani nevyužiju,určitě by mi vystačil původní,Ale po přechodu z 530 exc je to příjemnější přechod a spodek mi nechybí i kvůli krátkým kvaltům,což mi docela vadí,ale to je prostě cross.
-Měla hezké a zánovní polepy,jenže já sem si raději nechal původní bílé z předchozí EXC,takže už vypadá jinak,později nahraju fotku,možná budou i nové polepy.
Motorka je pěkně ostrá a na nedostatek výkonu si nemohu stěžovat v žádné situaci,díky kitu je i velmi slušný spodek,její výkon ani nevyužiju,určitě by stačil i původní origo obsah.

Přemýšlím o výměně za duke690 08-011...

09.2016 ..Po najetých asi20 motohodinách se projevil komplet vyjetý motor.Bohužel sem to koupil s tím,že je prej po GO,klasická klišé,znáte to.Takže nová pístní sada mě teď stála 10.000kč ! i s vycentrovanou klikou,atd...
Jsem nasratý,měl sem to jako hobby,zvažuju co dál,ani ji nevyužívám.Možná prodej.
Chci zkusit DUKA 690...

SC50
SC50 napsal 01.10.16 v 17:26

59 tis.? Už ani nevím

Majkl24
Majkl24 napsal 08.01.13 v 16:37 10b.

Krásná,cos za ni dal?