Suzuki GSX-R 750 (2008)

Vlastník Verys
Vloženo 19.9.2012
Aktualizováno 1.5.2019

Mazlík v limitované edici Yoshimura :)

První dojmy - Koncem září byla doma, skoro jako nová, co víc si přát. Jezdit na ní je radost, motorka padá krásně do zatáček, dobře se vodí na silnici. Ocenila jsem tlumič řízení, kterej mi na R6 chyběl. První úpravou bylo nastavení podvozku. Novinkou pro mě byly mapy - A, B, C. Docela mě překvapilo B - motorka se chová jako šestka oproti A, jde plynule a pozvolna za plynem, doslova klidná jízda jak po suchu tak za deště. Moc jsem toho nenajela, slabých 1000 km, koncem sezony nepřálo počasí a zima byla snad nekonečná.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, co mají rádi hravou jízdu, zatáčky, ovladatelnost a rychlost.

O poznání lehčí než moje R6 01 rok, dokonce i o něco málo nižší posez, lepší podvozek, brzdy, ovladatelnost, pěknej zátah od spodu a hlavně ve vysokých otáčkách.
Originální stav - Yoshimura výfuk, stavitelné stupačky, tlumič řízení, vyšší kouřové plexi, karbonové polepy víčka nádrže, brýlí, tuningový blatníček, tuning mřížka v klínu kapoty.

Tak nová sezona začala a musím říct, fakt bomba ! Už jsme se zžili a je to poznat, jediné, co bych trochu vytkla - slabší brzdy a že mě mrtví při pomalé jízdě v koloně nohy. Na R6 se mi to nestávalo.

Graf výkonu na zadním kole
Na podzim v roce 2014 proběhlo odstranění katalizátoru, montáž KN filtru, upravení palivové mapy a změření na brzdě u Radka Ševčíka v Olomouci.
Výkon na zadním kole 121,38 PS a krouťák 69,33 NN. Mám z ní radost :)

Ghostik
Ghostik napsal 11.02.23 v 20:11 10b.

Právě jsem se zamiloval

Verys
Verys napsal 09.03.18 v 16:08

Čadil: v Prostějově nikdo, musíš do Olomouce k Radkovi Ševčíkovi do http://www.triumpholomouc.cz/
na cenu se zeptej přímo tam. Měj se fajn ;)

Čadil
Čadil napsal 26.02.18 v 12:11

jasných 10.krásný stroj.radost pohledět.celkove i fotky jsou vydařené.můžu se zeptat,kde se dá zmeřit výkon na brzdě v PV?nebo spíš v OL?a kolik to ,prosím pěkně,stojí penízků?

Verys
Verys napsal 11.02.18 v 23:20

majklbubli: měřeno na zadním kole na nejsilnější kvalt 4 To co je v techničáku je na motoru, není reálně na zadním kole.

majklbubli
majklbubli napsal 10.02.18 v 13:50 7b.

Mohu se zeptat, jakto ze je namereno pouze 120ps a 70nm? To je nejaky divny. Tenhle model by mel mit 150ps a 86nm tusim. Diky.