BMW G 650 GS (2008)

Vlastník Leňas
Vloženo 19.9.2012
Aktualizováno 3.9.2013

První mé enduro. Už se těším jak si ji vylepším. Leden 2013 - Přibyly padáky, vyšší plexi, zobák, držáky kufrů, plotna, kufr, kryt regulátoru . . .Takže sleva za koupi je zase na motorce. Teď kryt motoru co nám leží v dílně, zvýšení blastrů (bmw)

BMW R 1200 R: Nikde jsme žádnou clasiku nenašly
BMW R 1200 GS: Teprve to přijde :-)
BMW F 800 GS: Nedošáhla bych na zem.

První dojmy - Po naháčích je to změna. Po najetí pár tis kilometrů, je to změna. lepší posaz,spotřeba 3,6 litru. Perfektní vedení motorky. Enduro pneu je trošku nezvyk. Je to prostě osmikilo pro malý kluky nebo pro holky.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv s menší postavou.

Doplňky na motorce - zvýšení blastrů, velké plexi, kryt zobáku, kryt motoru, kryt regulátoru, padáky, nosiče kufrů, hliníkový topcase,držák světel a světla. Pro tento rok stačí.

Motor hezky táhne. I jdyž je výkon menší než u osmikila. Pořídila jsem na ni vyšší štít, objednala padáky, přezula na dravější kola. Motor neteče, jelikož ho přetěsnili. jenom těsnění pod vodní pumpou trošku prolíná. Ale jsem z ní nadšená. Uvidíme na prvních Enduro vložkách, které připravují kamarádi. Dovolená bude taky zkušenost.

Alesko
Alesko napsal 01.05.13 v 07:58 10b.

Tato BMW F 650 GS s dvojvalcovym motorom podla mna je super .Jasnych 10 bodov sprianim vela stastnych km.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.05.13 v 06:39 10b.

suprové enduro z dílny BMW gratulejšn

Leňas
Leňas napsal 06.02.13 v 00:12

Děkuji. Teprve začínám, ale moc děkuji.

istonbike
istonbike napsal 05.02.13 v 18:25 10b.

Parádně vybavený stroj ...ideál na všechny druhy terénů s točící se vrtulí ve znaku přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

gs1150511sg
gs1150511sg napsal 08.01.13 v 07:59 9b.

krasavec, vítej u BMW.