KTM Duke 125 (2011)

Vlastník Bugyna
Vloženo 14.9.2012
Aktualizováno 14.9.2012

Moje malé přemísťovátko, prostě takový luxusní fechtlík, který mi naprosto vyhovuje.

Tak tuhle krásku jsem si koupila po neúspěšném pokusu jezdit na relativně větší motorce, kterou byla Suzuki GS 500, vím, že mnozí z vás prostě prohlásí, že to není žádná velká motorka, ale pro mě prostě byla. Nechtělo se mi prát s její váhou a nějak jsem si s ní prostě nevěděla moc rady. A proto přišla na řadu otázka, co teda vlastně si pořídit. Měla jsem zálusk na Duka 200,ale po půl roce čekání na něj jsem to vzdala se slovy, že lepší jezdit na menší motorce, než vůbec a padla volba tedy na tu 125. Zkušenosti s ní mám prozatím skvělý. Naprosto nekonkurenční váha, snadné ovládání, jen se mi zdálo dost tvrdé sedadlo, ale to už se taky vyřešilo )). Každopádně mi přijde, že na této motorce se musí naučit jezdit každý. Patřím spíš mezi ty pomalejší jezdce, ale když už člověk musí na nějakou tu větší silnici, pár koníků by to chtělo. Zvlášť při předjíždění dost špatný, ale to ví asi každej majitel malé motorky. Jinak asi s ní strávím ještě jednu sezónu a pak se uvidí, co bude nebo nebude.

Bugyna
Bugyna napsal 26.09.12 v 10:53

Sedátko bylo pro mě dost tvrdý,asi jsem změkčilec, či co Každopádně po 150 km se už na té motorce nedalo sedět, tak jsem si nechala udělat nové a totální spokojenost, sice trochu "klouže" ale je to jen o zvyku...

Prskolet
Prskolet napsal 18.09.12 v 11:58

Hmm, takže ješte jednu sezonu říkáš? Tak to se pak ozvi. Vyměním s tebou za Robbyka dokud k němu příliš nepřilnu . Jinak moc pěkný katr. Ode mě máš 10 bodíků.

aAlofok
aAlofok napsal 16.09.12 v 17:02

Problém se sedátkem? Jaks to vyřešila? :) Jinak ať slouží :)

malina
malina napsal 14.09.12 v 19:11

Parádní motorka, fandim Ti, užívej!
Tenhle Duke se mi moc líbí, sice prcek, ale se srdcem