Suzuki VS 1400 Intruder (1993)

Vlastník StandaVrtulnik
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 5.1.2013

US verze (4kvalt) legendárního motocyklu Suzuki Intruder 1400..netřeba dalších komentářů :)

První dojmy - Máte někdo zájem koupit pěkně udělanou nebouranou mašinu co má říz??? moto JE NA prodej!!! Cena dohodou!!!

V roce 2001 započala úprava motocyklu a dodnes jsem spokojen. Jednostranné výfuky Jardine US(neskutečně krásnej a vostrej koncert dvou naleštěných trubek),filtry K&N,Dyno Jet Kit,laděno na brzdě,snížené sportovní sedlo,zadní blatník,blinkry,pancéřové hadice,řídítka,kovové gripy,zrcátka,pneu Avon,Ultraseal...bla bla bla. Prostě mašina jak má bejt co jede jako raketa :)

Pár ilustračních fotek najdete na rajčeti: http://standavrtuln...cz/VS_1400_Intruder/

StandaVrtulnik napsal 21.03.13 v 20:08

Tak můj "In Trude" už není můj, ale dělá radost jednomu moc fajn bajkerovi Přeji pohodovou jízdu na " Vetřelci" a mnoho super zážítků nejen v sedle kamaráde

StandaVrtulnik napsal 10.12.12 v 15:22

děkuji za komentáře PS: výfuky na pravo jsou fakt nádherný a vůbec nevadí, že levástrana je krapet prázdná

Boža
Boža napsal 13.09.12 v 18:19

Je to nádhera jen ten výfuk patří také na druhou stranu jinak je ta strana chudá proto ji máš focenou jen z té s nimi, že ? !
přeji pohodu na cestách dávám 10 bodů

StandaVrtulnik napsal 13.09.12 v 12:42

Diky moc je to moje zlatíčko

me2d78
me2d78 napsal 13.09.12 v 08:09

parádní kultovka, 10b jasných...