Honda NC 700S (2012)

Vlastník TondaG
Vloženo 12.9.2012
Aktualizováno 7.2.2014

NC - již chápu význam zkratky a strategii výrobce, a plně souhlasím!!! Skutečná motorka pro práci, užitek a zábavu.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - pohoda, padne do ruky, snadná ovladatelnost

Doplňky na motorce - ukazatel zařazené rychlosti gipro, zadní kufr givi V46, vyšší plexi puig Racing, boční textilní brašny givi

Po dlouhých letech jsem se rozhodl udělat si radost s motorkou. Pobavit se ale i shltnout užitkově nějakou porci km, které pravidelně dojíždím do zaměstnání. Dlouho jsem vybíral a zakladní kritéria byla - zábava, snadná ovladatelnost, síla, ekonomika provozu a nová mašina. V užším výběru se ocitla i NC700S. Mezi jinými, když jsem sedl na NC, měl jsem pocit, že sedím správně - a vlastně to nedokážu podrobně odborně motorkářsky vysvětlit. Prostě všechno sedělo a bylo tak, jak mělo být. Na Jarově jsem ji stihl začátkem září se správnou stříbrnou barvou, ABS a navíc několikatisícovou slevou.
Během prvního týdne jsem najel 1000km na první servis a mohu konstatovat jen a jen maximální spokojenost. Spotřeba kolem 3,5l. Hned v úvodu provedena montáž ukazatele zařazené rychlosti - hlavně z důvodu mého lepšího pocitu kontroly a tak...
Příjemný hluboký zvuk, skutečně dobrý zátah z nízkých, stabilita, nezáludnost, vynikající brzdy, hladké a citlivé řazení - prostě mi sedí!!!

17.12.2013 11293km
Ukončena sezona, stále maximální spokojenost, bez poruch a problémů, dokoupeny užitečné doplňky které zhodnotily moto a vedou k většímů jíznímu pohodlí, spotřeba stále mezi 3,5 - 4,0l.

31.1.2014
Motorka už má jiného majitele. Skutečně jsem byl maximálně spokojen, ale touha po cestovním enduru byla větší!!!

wsbk
wsbk napsal 05.05.15 v 13:50 10b.

Dráťa
Dráťa napsal 02.02.13 v 02:00 1b.

Kdyby to mělo místo kufru nádrž, místo nádrže podsedlovku, mělo to dvojnásobný využitelný otáčky a dvojnásobnej výkon, místo tlačítek řadicí páku a bylo to aspoň trošku hezký, tak byl to bylo aspoň dost slušný. Ale pořád jen trošku hezký. Nechápu!! Možná ani nechci.

istonbike
istonbike napsal 21.01.13 v 19:48 10b.

Ideální stroj na každodení ježdění...moderní design,praktický zavazadlový prostor a neskutečná ekonomika provozu dávám 10b s přáním super kilometrů v jeho sedle

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 14.10.12 v 19:51

Pěkná motorka Gratuluju k výběru a pro Seikose (který jinak ví úplně všechno) dodávám, že NC znamená New Concept.

TomCBF1000
TomCBF1000 napsal 13.09.12 v 07:04

je to sranda bike... dobrej výběr