Yuki CSR 250 (2011)

Vlastník Tesi82
Vloženo 9.9.2012
Aktualizováno 15.5.2014

Tak rodinka Yukinek se nam rozrostla o nového člena. Velice příjemná silnička vyznačující se úžasnou lehkostí a skvělou ovladatelností.

Motorka koupena od rmoto - Výborné, pan Svoboda z Prostějova nejen že Yukinám rozumí, ale poradí si se vším

První dojmy - Motorka mě od první jízdy sedla, snad spolu pár let vydžíme. na km doposud nebyl extrémní čas, letos to plánuju změnit. Čeká nás Chorvatsko.

Motorku bych doporučil pro - Hlavně začátečníkům, kubatůra je slabší, na rozježdění stačí, a legrace s ní užijete spoustu.

Doplňky na motorce -

Jsem začínající jezdec a oproti 250 vice je pro mě daleko lepší na začátek už jen kvůli tomu, že je celkově lehčí. Mám jí teprve týden tudíž jednotlivé poznatky budu připisovat postupně.
První z takových méně příjemných poznatků je, že první věc kterou je třeba po koupi udělat, nakoupit rezervní pojistky. Neb ty co byly dodány s motorkou nevydržely ani týden. Od výměny v pohodě. Druhá věc je čidlo sklopeného stojanu, které budu muset demontovat úplně, protože i přes odpojení snímače občas dokáže motorku zastavit.
I přes to zatím veškeré cesty dopadly OK, najeto cca 350 km, nic se neuvolnilo v 500 uvidíme na servisce. Motor táhne skvěle, motorka disponuje opravdu dobrou akcelerací a ovladatelností.
Tak, serviska v 500 km za námi, kilometry zdárně přibývají a zatím jezdíme skvěle. Díky skvělému servisu mě byla pojistková sada nahrazena už pojistkami nožovými, a zatím bez problémů. Jezdí, spotřeba vypadá zatím něco kolem 2,5l/100km, ale myslím že po najetí více kilometrů se ještě trochu upraví. Po jízdě ve dvou o váze cca 210kg praskl akorátl evý podsedlový plast, a to při jízdě na dostí špatném povrchu českých dálnic, vyměněn za nový.

metrak
metrak napsal 14.10.14 v 21:23