Honda CB 125 (2008)

Vlastník milan638
Vloženo 8.9.2012
Aktualizováno 27.9.2012

Modré 125 kubíkové potěšení na připomenutí motorkářských dovedností. Už je minulostí.

Koupil jsem ji skoro nejetou ve velmi luxusním stavu někde od Brna, fakt voňavka. Hned jsme se skamarádili. Je to pohledná lehoučká, krásně ovladatelná malorážka. Na naučení a vyblbnutí dokonalý stroj. Do 80 zrychluje i brzdí velmi pěkně, řazení jde zlehka a přesně. Někomu můžou začít vadit vibrace, které se objeví vždy při vyšších otáčkách. No, je to malý jednováleček a ne elektroskůtr. Brzy tě začnou svrbět dlaně a zadek. Jízda na pohodu dobrý, ale předjetí kamionu i favorita v jednom (mám 180/80) se jevilo skoro nemožné. Nad 90ku už to skoro nezrychluje. Proto asi po dvou a půl tisících společných kilometrů jsem začal pociťovat touhu po další porci výkonu. Nazrál čas a šla dál. Vyměnil jsem ji za choppříka. Sloužila bez jediné závady. Velmi rád na ni vzpomínám. Musím ještě zmínit jedno. Malé CBRko má ještě další plus a to super spotřebu. I když ji točíš co to dá, pořád jede za něco málo přes 3 litry a to se dnes taky počítá. Pro začátek super motorka. Za mě dávám Hondě a malému CBR 125R jedničku.